REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S23 w Plusie. Model z większą pamięcią kupisz taniej

W Plusie właśnie ruszyła przedsprzedaż nowego sztandarowego modelu koreańskiego producenta. Operator oprócz przedsprzedaży w dniu premiery przygotował również promocję, dzięki której można kupić modele Samsunga Galaxy S23 z większą ilością miejsca na dane w cenie modeli z mniejszą pamięcią.

01.02.2023
20:24
Galaxy S23 - trzy modele, cztery kolory
REKLAMA

Premiera Samsunga Galaxy S23 już za nami, w związku z czym wszyscy zainteresowani nowymi smartfonami Samsunga mogą szykować się do zakupów. W Polsce pierwszym operatorem oferującym nowy model jest Plus, a na premierę przygotowano specjalną promocję.

REKLAMA

1 lutego wieczorem na stronie internetowej operatora ruszyła przedsprzedaż smartfonów z serii Samsung Galaxy S23. Plus swym klientom oferuje wszystkie trzy wersje urządzenia: podstawowy S23, S23+ oraz S23 Ultra. Z kolei już od 3 lutego smartfon będzie można kupić w salonach stacjonarnych operatora. Jednak ci, którzy nie będą czekać, mogą liczyć na specjalną promocję.

Samsung Galaxy S23 w Plusie. Przedsprzedaż ze świetną promocją

Osoby, które zdecydują się kupić dowolny model Samsunga Galaxy S23 w przedsprzedaży mogą otrzymać smartfon z większą pamięcią w cenie tego samego modelu z mniejszą pamięcią. Oznacza to, że klienci decydujący się na zakup smartfona w 36 ratach w Plusie, dostaną 512GB w cenie 256GB, a osoby, które wybiorą telefon z 256GB pamięci zapłacą za niego jak za wersję ze 128GB.

Ceny oferowane przez operatora są konkurencyjne względem oficjalnych, np. w Plusie za Samsung Galaxy S23+ 256GB i Samsung Galaxy S23+ 512GB trzeba zapłacić 599 złotych na start i 36 rat po 144,44 zł/mies. – łącznie 5798,84 zł. Promocja premierowa potrwa do 16 lutego.

REKLAMA

Plus jako autoryzowany partner Samsunga bierze udział w programie Odkup. Klienci, którzy zdecydują się na sprzedaż używanego smartfona, poza kwotą wynikającą z jego wyceny (zależną od stanu i modelu urządzenia), otrzymają dodatkowy bonus w wysokości 500 zł fundowany przez producenta. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie programu Odkup.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA