REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Bankowość

Banki zapowiadają weekendowe przerwy. W tych godzinach nie skorzystasz z ich usług

Na ten weekend nocne prace techniczne zapowiedziały takie banki jak mBank, ING Bank Śląski i Santander. Zobaczcie, kiedy i co nie będzie w tym czasie działać.

Jako pierwszy weekendowe naprawianie rozpocznie Santander Bank Polska. Prace ruszą w piątek o 23:00 i potrwają do 7:30 w sobotę. Na szczęście w tym okresie karty będą działać, więc możliwe będzie płacenie czy wypłacanie środków z bankomatów. Jednak nie funkcjonować będą przelewy natychmiastowe, płatności w sklepach internetowych (przelew24), Blik, a także aplikacja mobilna oraz bankowość internetowa.

17.02.2023
15:30
przerwa techniczna
REKLAMA

mBank: podczas przerwy nie skorzystasz z karty

REKLAMA

Przerwa techniczna w mBanku planowana jest w nocy z 18 na 19 lutego. Jak informuje bank, w godzinach 2:15 – 7:30 nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz gotówki z bankomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:15-9:00. Pomiędzy godziną 2:15 a 9:00 niemożliwe będzie logowanie się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W tym samym czasie nie będzie dało się również złożyć żadnego wniosku.

Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę
-zaznacza mBank

Przerwa techniczna w ING Bank Śląski

Prace serwisowe planowane są od 0:00 do 5:30 w nocy z 18 na 19 lutego. W tym czasie nie będzie można:

 • płacić kartami w internecie z 3DSecure, czyli tymi, które są dodatkowo potwierdzane w aplikacji lub jednorazowym kodem SMS
 • aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych i nadawać kodów PIN
 • zamówić kart płatniczych
 • przypisać kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile
 • dodać kart Mastercard do portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay)
 • zrobić przelewu z rachunku karty kredytowej
 • realizować operacji na kartach w bankowości elektronicznej
 • nie będą działać pożyczki oraz procesy sprzedażowe rachunków bieżących i oszczędnościowych

Bank dodaje, że utrudnione będą także składanie wniosków w Moim ING i na stronie ing.pl oraz obsługa kart w systemie ING Business, korzystanie z usług powierniczych (e-Custody) oraz z części wniosków. Dodatkowo w godzinach 6:50 – 7:30 nie będzie można zrobić przelewów ekspresowych BlueCash.

Bank Pocztowy

REKLAMA

Jak zapowiedział bank, prace techniczne będą odbywały się 19 lutego nad ranem. W godz. 04:00-08:00 wystąpi brak możliwości przyłączania kart do portfeli cyfrowych, wstrzymana będzie możliwość wykonywania transakcji 3D Secure wymagających uwierzytelnienia poprzez kod wysyłany przez SMS (nie dotyczy to transakcji w Internecie, które wymagają uwierzytelnienia 3D Secure w bankowości elektronicznej), zaś godz. 03:00-08:00 wystąpi brak możliwości pobrania danych karty w bankowości elektronicznej, w tym kodu CVC2.

zdjęcie główne: Robson90 / Shutterstock.com

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA