Bank Pekao ma dobrą promocję. Zakładasz konto, dostajesz pożyczkę na zero procent

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.

Klienci, którzy założą Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w Banku Pekao S.A., mogą skorzystać z promocyjnej pożyczki za 0 zł.

09.02.2023 19.11
Bank Pekao ma dobrą promocję. Zakładasz konto, dostajesz pożyczkę na zero procent

Bank Pekao wprowadził właśnie atrakcyjną promocję na pożyczkę bez dodatkowych opłat i odsetek. Promocja dotyczy klientów, którzy do 31 marca 2023 r. założą Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium. Będą oni mogli w dowolnym momencie przez 12 miesięcy wziąć kredyt gotówkowy na kwotę do 3000 zł, za który nie zapłacą prowizji, ani odsetek. Co to znaczy? Promocyjne oprocentowanie wynoszące 0 proc. obowiązywać będzie przez 12 miesięcy, po których stosowane będzie standardowe oprocentowanie dla tego produktu finansowego. Limit pożyczki wynosi od 500 do 3000 zł w zależności od indywidualnie ocenionej zdolności kredytowej klienta.  

Mechanizm pożyczki został skonstruowany tak, że można z niej skorzystać w dowolnym momencie, szczególnie w sytuacji, gdy pojawią się niespodziewane wydatki.

Jak skorzystać z pożyczki za 0 zł w Banku Pekao?

Żeby skorzystać z pożyczki za 0 zł trzeba po założeniu Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium złożyć wniosek i podpisać umowę o pożyczkę na nowym koncie.

To nie wszystko. Otwarcie Konta Przekorzystnego wiąże się z jeszcze jedną promocją. Klienci, którzy to zrobią, mogą skorzystać również z Konta Oszczędnościowego z rocznym oprocentowaniem 8 proc. do kwoty 200 tys. zł przez 6 miesięcy. Jeżeli Konto Przekorzystne zostanie założone na selfie, dodatkowo można zyskać 200 zł. Bonus udzielany jest w taki sposób, że klienci otrzymują 50 zł za otwarcie konta i po 50 zł przez trzy kolejne miesiące, jeżeli, co najmniej raz zalogują się do aplikacji PeoPay i wykonają minimum 5 transakcji kartą do konta.

Klient zakładając konto w naszym banku otrzymuje możliwość korzystania z pożyczki w dowolnym momencie nawet przez 12 miesięcy, nie ponosząc żadnych kosztów, czyli nie zapłaci ani prowizji, ani oprocentowania. To kolejna propozycja naszego banku, pomagająca klientom w prosty sposób sfinansować swoje wydatki i plany, których nie muszą odkładać w czasie, gdy chwilowo nie mają własnych środków. Wystarczy raz uruchomić limit w swoim koncie, aby móc korzystać z niego w dowolnym momencie, gdy pojawi się taka potrzeba

- mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Wspomnianą pożyczkę można otrzymać online. Warunkiem jest otwarcie bankowości elektronicznej Pekao24. Wniosek złożymy wówczas właśnie przez Pekao24, w aplikacji PeoPay lub na infolinii.

Szczegóły dotyczące promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie Banku Pekao S.A.

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym (kredyt w rachunku płatniczym) wynosi 0,0%: całkowita kwota pożyczki 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3000 zł, oprocentowanie promocyjne 0,0%, całkowity koszt pożyczki 0 zł (w tym: opłata za udzielenie 0 zł, opłata za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Konta Przekorzystnego 0 zł rocznie, odsetki 0 zł), okres kredytowania 12 miesięcy, przy założeniu, że przez cały okres limit pożyczki  jest w pełni wykorzystany, spłata odsetek w wysokości 0 zł miesięcznie, a kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania w wysokości 3000 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.12.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.
Najnowsze