REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tego Xiaomi w Polsce nigdzie nie kupisz. Poza jedną aukcją

Xiaomi na aukcję przeznaczyło model 12T Pro Daniel Arsham Edition. W całej Europie dostępnych było tylko 2 tys. sztuk, w Polsce – jak do tej pory ani jedna. Z okazji finału WOŚP upolować można więcej ciekawych ofert, a przy okazji wesprzeć charytatywny cel.

20.01.2023
9:36
xiaomo
REKLAMA

Smartfon w limitowanej edycji dostępny był w oficjalnej sprzedaży we Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Co w nim jest wyjątkowego? To nie tylko możliwie najmocniejsza wersja (procesor Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB pamięci RAM, wyświetlacz CrystalRes AMOLED 120 Hz), ale też wyjątkowa pod względem wykonania i wyglądu. Autorem projektu jest Daniel Arsham, często określany mianem "ulubionego artysty świata mody".

REKLAMA

Trwa licytacja. Najwyższa oferta to w tej chwili 9999,99 zł. Sporo, ale mówimy w końcu o telefonie, którego w Polsce poza zwycięzcą nikt nie będzie miał.

System muzyczny od JBL

Wyjątkowy, choć nie limitowany przedmiot na aukcję podarował producent JBL. To JBL L75ms Airplay 2 Chromecast BT, czyli sprzęt, do którego podłączyć można wszystko. Od gramofonu po smartfon, by przesłać muzykę z platform streamingowych. Ciekawy retro wygląd, a przy tym obiecana doskonała jakość dźwięku. Póki co jego cena jest niższa niż w sklepach, ale nie o oszczędności w tym przypadku chodzi.

Nietypową aukcją jest bezprzewodowy głośnik w kształcie... granatnika. Twórca aukcji zażartował złośliwie z komendanta policji. Odejmując jednak polityczny wątek, faktycznie mamy do czynienia z ciekawym sprzętem.

 class="wp-image-3141645"
Allegro

"Górną część stanowi tuba kartonowa, na której umieszczono modne młodzieżowe napisy w stylu militarnym. Dolną część wykonano z solidnych, ciężkich elementów metalowych oraz wyposażono w składane uchwyty i pasek ułatwiający transport" – opisuje twórca. To jedyny egzemplarz w Polsce, wykonany rzecz jasna ręcznie.

Intrygujące przeróbki oferują też członkowie motocyklowej grupy. Na aukcję wystawili gramofon, przedwzmacniacz oraz kolumny. Sprzęt został zmodyfikowany tak, aby zapewnić wysoką, audiofilską jakość.

Osoby, które szukają w życiu doświadczeń, a nie materialnych uniesień, mogą zalicytować przejazd w kabinie maszynisty pociągu SKM

REKLAMA

"Może to być przejazd Elfem albo naszym najnowszym Impulsem 2 na dowolnej trasie" – dodają pomysłodawcy. Ci, którzy gardzą koleją, mogą z kolei wygrać 40-minutowy lot za sterami profesjonalnego symulatora lotu. Jest on wykorzystywany w trakcie szkoleń pilotów, a kabina odzwierciedla warunki, w których na co dzień pracują.

Dla kolekcjonerów Lidl ma koszulkę z podpisami legendarnej "Złotej Piątki". InkBook poprosił zaś Wojciecha Chmielarza o podpis na... czytniku Calypso Plus. E-booki nie nadają się do zdobywania autografów, ale można zrobić wyjątek i mieć podpis autora na czytniku.  

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA