REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Stwórz własne serduszko WOŚP. Play ma kreator dla każdego wspierającego

Lokowanie produktu: Play

Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w pomysłowy sposób, udostępniając użytkownikom kreator unikalnych serduszek. Dodatkowo, za każde doładowanie konta lub płatność faktury w aplikacji Play24, operator przekazuje środki na cel 31. Finału WOŚP. 

20.01.2023
12:12
Stwórz własne serduszko WOŚP. Play ma kreator dla każdego wspierającego!
REKLAMA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 31. To również dwunasty raz, kiedy jednym z głównych partnerów WOŚP jest Play. Popularny operator wspiera charytatywną zbiórkę na kilka różnych sposobów. W tym roku dzięki Play po raz pierwszy możemy stworzyć własne, unikalne serca WOŚP, dzięki rozbudowanemu kreatorowi. Play udowadnia także, że pomaganie może być niezwykle łatwe, nawet kiedy sami nie dysponujemy środkami do przekazania na szczytny cel. Wystarczy darmowa aplikacja na telefon.

Pokaż, jakie masz serce. Kreator serduszek WOŚP od Play jest dostępny dla każdego.

Nie trzeba wrzucać monety do puszki, aby wspierać Orkiestrę. Sposobów na okazanie wsparcia jest wiele, a część dotyczy naszej działalności w sieci. Promowanie Orkiestry w mediach społecznościowych to także element charytatywnego zaangażowania. Dlatego Play stworzył w tym roku kreator serc, przy pomocy którego stworzymy własny, niepowtarzalny symbol Orkiestry. To pierwszy raz, kiedy mamy możliwość wygodnej personalizacji takiego serducha, przez co każde z nich będzie inne i wyjątkowe.

Jak stworzyć własne, unikalne serce? Wystarczy wejść na stronę playdlawosp.pl i rozpocząć proces twórczy. W kreatorze możemy zmieniać liczbę serduszek, tło oraz wzór, a także naklejki z gotowymi elementami do przypięcia. Wszystko to robimy wygodnie z poziomu przeglądarki internetowej, z możliwością skalowania oraz rotowania poszczególnych elementów.

Potem takie serce możemy pobrać do pamięci urządzenia - również w formie animacji, jako GIF - albo opublikować bezpośrednio na Facebooku. Warto zauważyć, że kreator serc jest dostępny dla każdego zainteresowanego, nie tylko klientów popularnej sieci komórkowej.

Unikalnymi internetowymi sercami chwalą się gwiazdy polskiego Internetu.

Odwiedzając okolicznościową witrynę Play możemy zobaczyć, jak wyglądają serca wykonane przez czołowych influencerów w naszym kraju. Własne projekty opublikował m.in. Włodek Markowicz, Karol Paciorek, Agasava, Dis, Mówiąc Inaczej, Kasia Gandor czy Gimper. Na tej samej stronie znajduje się również pokaźna galeria innych serc, z której można czerpać inspiracje podczas procesu twórczego lub ściągnąć serduszko, które nam się podoba.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie spróbował stworzyć własnego serca WOŚP. Kreator pozwolił mi nawiązać do jednej z moich największych pasji, jaką są gry wideo. Gamingowych motywów jest przynajmniej kilka, wliczając w to retro kontroler przypominający pada do kultowej konsoli SNES. Owoce mojej pracy prezentują się następująco:

Wspomóż WOŚP przez Play. Wystarczy, że opłacisz fakturę lub doładujesz numer. To tyle.

Kontynuując długofalową współpracę z WOŚP, fioletowy operator przygotował świetną inicjatywę. W zamian za doładowanie konta w Play24 albo opłacenie faktury, telekom przekazuje pieniądze Orkiestrze. Dzięki temu każdy klient sieci może wspierać WOŚP, robiąc wyłącznie to, co w każdym innym miesiącu. Pomaganie staje się w ten sposób banalnie proste.

Wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji Play24, która z appki do zarządzania kontem stała się również aplikacją do pomagania, co symbolizuje jej nowa, WOŚP-owa ikona. Z poziomu aplikacji opłacamy fakturę bądź doładowujemy konto. Każda taka operacja to środki przekazane bezpośrednio na cel Finału. Im więcej transakcji, tym większa finalna kwota przekazana na szczytny cel. W 2023 roku jest to walka z sepsą, która zabija pacjentów niezależnie od wieku czy płci. Fundacja chce kupić nowoczesny sprzęt, umożliwiający szybkie rozpoznawanie oraz leczenie tej choroby.

W aplikacji Play24 znajduje się także specjalny licznik, który w czasie rzeczywistym pokazuje, ile środków udało się już zebrać dla WOŚP poprzez doładowywanie kont oraz opłacanie faktur.

Finał Orkiestry będzie miał miejsce 29 stycznia 2023 roku.

W ten dzień ponad 120 tysięcy wolontariuszy pojawi się na ulicach polskich miast, wsi i miasteczek. Ochotnicy z charakterystycznymi puszkami będą widoczni również za granicą. Wszystkich chcących aktywnie uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu Play zaprasza na Plac Defilad, skąd będzie można zobaczyć jak Pałac Kultury oraz Nauki zmieni się przy pomocy efektów świetlnych. Tam również będzie działać miasteczko WOŚP, z jego licznymi atrakcjami. W tym ogromne fioletowe młyńskie koło Play, dzięki któremu spojrzymy na Warszawę z zupełnie innej perspektywy.

Lokowanie produktu: Play
Najnowsze
REKLAMA