REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Symulator koszenia trawy i straszne The Evil Within 2 za darmo

The Evil Within 2 to kolejna gra, którą można otrzymać bez dodatkowych kosztów w ramach abonamentu Amazon Prime. Tego samego, który był do zgarnięcia na cały rok w bardzo niskiej cenie. Za darmo zgarnięcie także relaksujący Lawn Mowing Simulator.

04.01.2023
16:04
Straszne The Evil Within i symulator koszenia trawy 2 za darmo
REKLAMA

Wraz z wejściem VoD od Amazonu do Polski usługa Prime była do kupienia za 49 złotych za cały rok. W cenie programu otrzymaliśmy nie tylko Prime Video i darmowe dostawy towarów bez ceny minimalnej, ale również abonament Prime Gaming.

W jego ramach użytkownicy Amazonu regularnie otrzymuję nowe benefity, w tym darmowe gry na różnych platformach cyfrowych.

REKLAMA

Teraz do zgarnięcia na Amazonie jest świetny horror The Evil Within 2

Za The Evil Within 2 odpowiada Shinji Mikami - jeden z wizjonerów interaktywnego horroru, który dał światu przełomowe Resident Evil 4 z 2004 roku. Produkcje grozy pozostały w centrum zainteresowań Mikamiego, gdy ten założył studio Tango Gameworks odpowiedzialne za serię The Evil Within.

Chociaż The Evil Within nie powtórzyło sukcesu na miarę Resident Evil, druga odsłona tej serii wyróżnia się bardzo ciekawymi decyzjami projektowymi. To jeden z naprawdę niewielu wysokobudżetowych horrorów, w których względnie otwarty świat został dobrze stworzony i zaprojektowany. Przez dobry projekt mam na myśli nie tylko swobodę eksploracji oraz możliwość poszukiwania surowców, ale również doskonałą reżyserię, za sprawą której każdy zwiedzany dom i każda stacja paliw potrafi napędzić stracha.

W wielu horrorach z otwartym światem liczne budynki są albo puste, albo pełne powtarzalnych przeciwników. W The Evil Within 2 nawet poboczne lokacje otrzymały oskryptowane, dobrze wyreżyserowane sceny grozy. Dzięki temu podczas eksploracji nigdy nie możemy czuć się pewnie i swobodnie. Uczucie napięcia nieustannie towarzyszy graczowi, a losowy dom przy drodze może okazać się równie straszny co szkoła czy szpital do którego prowadzi główny wątek fabularny. Świetnie działa to podczas zabawy.

Przeciwieństwem The Evil Within 2 jest symulator koszenia trawnika, również za darmo

Inną grą na Prime Gaming, którą możemy zgarnąć kompletnie za darmo, jest Lawn Mowing Simulator. Jak sugeruje nazwa, gra polega na koszeniu trawnika. To w grubsza tyle. Piękne okoliczności natury. Zielona trawka do przystrzyżenia. Spokojna, monotonna czynność idealna na wysokie poziomy stresu. Do tego produkcję pobierzemy bezpośrednio przez Amazon, bez wpisywania klucza aktywacyjnego za zewnętrznej platformie cyfrowej dystrybucji.

Gry takie jak symulator koszenia mogą wydawać się dziwne, ale w ich rozgrywaniu jest coś niezwykle satysfakcjonującego. Jakiś czas temu spędziłem dziesiątki godzin grając na PlayStation 5 w autobusowy symulator. Transport pasażerów stałą trasą, z uwzględnianiem wszystkich przystanków i poszanowaniem przepisów drogowych, działał na mnie bardziej kojąco niż sadzenie drzewek w Animal Crossing New Horizons.

PS Przypominam, że na Prime Gaming wciąż można odebrać za darmo świetną grę Dishonored 2. Nie wciągnęła mnie aż tak jak pierwsza część, ale bez dwóch zdań jest warta uwagi.

REKLAMA

PS2 Jeśli nie zdobyliście abonamentu Amazon Prime, wciąż możecie skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu testowego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA