REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Porządne laptopy teraz w lepszych cenach. A przy okazji jeszcze zegarek Huawei

Komputery Huawei od zawsze chwalone są przez użytkowników za wysoką jakość i fantastyczny stosunek specyfikacji do ceny. Teraz przez ograniczony czas, ceny będą jeszcze bardziej atrakcyjne niż zwykle.

23.01.2023
19:31
notebooki zegarki huawei promocja
REKLAMA

Od dziś do niedzieli 29 stycznia trwa promocja Tydzień Huawei w oficjalnym sklepie internetowym tego producenta. Osoby, które subskrybują newsletter reklamowy lub zdecydują się to zrobić w tygodniu promocji, otrzymają specjalne kody rabatowe uprawniające do zniżki o wartości -200 zł na wybrane produkty: telefony, laptopy, tablety i zegarki. Do tego w prezencie będzie można otrzymać gratisowe urządzenia lub dokupić wybrane akcesoria w okazyjnych cenach.

REKLAMA

Przecenione są produkty ze wszystkich kategorii i o różne kwoty. Uwagę czytelników zwracamy przede wszystkim na laptopy tego producenta. Huawei to rzadki przykład młodej w danej branży firmy, która od samego początku prezentuje w swoich produktach poziom porównywalny do weteranów branży.

Notebooki Huawei MateBook - można zaoszczędzić setki złotych.

W obniżonej cenie można kupić MateBooka D 16 2022 z układem Core  i5 8GB / 512 GB (z kodem rabatowym cena zostanie zmniejszona z 3999 zł na 3199 zł) oraz MateBooka D14 2021 z Core i5 8 GB / 512 GB, który co prawda był już wcześniej sprzedawany w jeszcze lepszej promocji, ale tym razem doczekał się obniżki z 3400 zł na 3200 zł i gratisu w formie myszki Huawei CD23 o wartości 180 zł.

 class="wp-image-3149187"
MateBook D 16 2022

Poza komputerami i telefonami uwagę też zwraca zegarek Huawei, ceniony za funkcjonalność, wygodę oraz bardzo długi, liczony w wielu dniach czas pracy na akumulatorze. Huawei Watch Fit 2 Elegant ze srebrną bransoletą doczekał się obniżki z 1000 zł do 800 zł i możliwości dokupienia drugiego paska za 10 zł.

REKLAMA

Tydzień Huawei - jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na stronę sklepu Huawei i zasubskrybować newsletter. Aby natomiast otrzymać zniżkę -200 zł, należy na stronie sklepu wybrać produkt lub produkty objęte promocją, a następnie w koszyku dodać otrzymany przy okazji newslettera kupon rabatowy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA