1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Bank Pekao oferuje konto dla gracza i 300 zł na start. Do tego unikalne gamingowe karty

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.

W ofercie Banku Pekao znalazły się konta dla graczy z unikalnymi projektami graficznymi kart płatniczych. Osoby zakładające konta na selfie mogą liczyć na bonus do 200 zł na start, a także kolejne 100 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, możliwe do wydania na karty PS Store/Xbox i Steam.

02.01.2023
16:02
Bank Pekao oferuje konto dla gracza i 300 zł na start. Do tego unikalne gamingowe karty

W Polsce granie stało się sektorem rozrywki równie wielkim i znaczącym co oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy czytanie książek. Dowodzą tego najnowsze badania, według których aż 17,3 milionów Polaków to gracze: mobilni lub stacjonarni, konsolowi oraz komputerowi. W naszym kraju gra około 9,4 miliona mężczyzn i 7,9 miliona kobiet. To właśnie do nich skierowana jest najnowsza oferta Banku Pekao.

Patrząc przez pryzmat wydatków, gracze podchodzą do zakupów gier z większą dozą ostrożności. Deklarują, że gry są drogie, dlatego ich zakup wymaga oszczędzania. Często rezygnują z zakupu nowości i czekają, aż gra będzie tańsza. Chętnie łapią okazje, przyjmują wszelkie nadprogramowe środki finansowe (jak vouchery, dostępy do platform z grami itp.), które umożliwiają zakup pożądanej gry. Bank Pekao przygotował dla takich pasjonatów specjalną promocję, która ze względu na szeroką ofertę dostępnych w programie nagród i rozwiązań, jest atrakcyjna dla każdego pokolenia graczy.

Tomasz Molenda, Dyrektor Biura, Departament Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych, Bank Pekao S.A.

Bank Pekao oferuje konto dla gracza. Z unikalnymi projektami graficznymi kart oraz do 300 złotych na start.

 class="wp-image-3081456"

Bank Pekao oferuje 50 złotych za samo otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie. Kolejne 150 zł posiadacz konta otrzyma, jeśli dokona minimum pięciu transakcji kartą lub przez aplikację PeoPay, a także przynajmniej raz zaloguje się do aplikacji PeoPay w każdym z trzech pierwszych miesięcy od otwarcia omawianego konta. Łącznie daje to 200 złotych na zakupy. Promocja 200 zł na selfie trwa do 9 stycznia 2023 roku.

Równowartość kolejnych 100 złotych w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile posiadacz konta otrzyma po dokonaniu minimum pięciu transakcji kartą, na dowolną kwotę, w okresie 30 dni od zapisania się do programu. Wystarczy należeć do programu, co aktywuje się z poziomu oficjalnej aplikacji PeoPay lub bankowości elektronicznej Pekao24. Potem równowartość 100 złotych można wymienić na wskazaną nagrodę, w tym coś specjalnie dla graczy: karty prepaid dla takich platform jak PS Store (PlayStation), Microsoft Store (Xbox, PC) czy Steam (PC).

Wyróżnikiem konta dla graczy jest możliwość wybrania plastikowej karty MasterCard z unikalną grafiką inspirowaną światem gier wideo. Bank Pekao S.A. oferuje piętnaście wzorów do wyboru, nawiązujących do popularnych gatunków oraz typów gier.

Prowadzenie konta dla gracza jest dostępne za 0 złotych, razem z wielowalutową kartą i wypłatami z wszystkich bankomatów.

 class="wp-image-3081447"

Konto Przekorzystne w Banku Pekao to gwarancja bezwarunkowego prowadzenia konta za 0 złotych, darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz darmowa karta wielowalutowa. Benefity należą się każdemu klientowi banku do 26 roku życia. Starsi klienci również nie muszą za nic płacić, o ile spełnią następujące warunki: wykonają minimum jedną płatność kartą do konta oraz dokonają wpływu na konto każdego miesiąca na kwotę 500 zł lub wyższą.

Dla wygodnego zarządzania takim kontem powstała darmowa aplikacja PeoPay. Za jej pośrednictwem nie tylko zapłacimy z wykorzystaniem kluczowych systemów Google Pay, Apple Pay oraz BLIK, ale także kupimy bilet miejski i opłacimy miejsce postojowe na parkingu. Aplikacja Banku Pekao S.A. posiada także wbudowany wirtualny kantor, pozwalający wymieniać walutę bez wychodzenia z domu.  

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.
Najnowsze