REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wzmocniona Motorola moto g53 trafi na europejski rynek. Co o niej wiemy?

Motorola moto g53 chwilę temu zadebiutowała w Chinach, ale jej europejska specyfikacja znacznie różni się od chińskiej. Dostaniemy wzmocnioną wersję budżetowego modelu.

22.12.2022
15:17
Motorola moto g53
REKLAMA

Mocno wzmocnioną chciałoby się powiedzieć. Na rynku chińskim Motorola moto g53 występuje z procesorem Snapdragon 480 i z dwoma aparatami z tyłu. Motorola nie poszła jednak na łatwiznę i postanowiła mocno uatrakcyjnić swój produkt. W końcu wbrew pozorom na półce budżetowych telefonów konkurencja jest bardzo zażarta.

REKLAMA

Motorola moto g53 to ta wzmocniona

Sercem telefonu będzie procesor Snapdragon 4 Gen 1, który będzie sparowany z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci na dane. Wyświetlacz OLED będzie miał przekątną 6,6 cala, obsługuje rozdzielczość FHD+, a częstotliwość odświeżania wyniesie 90 Hz. Jego parametry są identyczne jak w obecnym modelu moto g52. Nie przestaje mnie to zadziwiać, że za niecałe 1000 zł można dostać taki wyświetlacz. Ponownie w telefonie znajdą się głośniki stereo.

REKLAMA

Pojemność akumulatora wynosi 5000 mAh, obsługuje on szybkie ładowanie z mocą 18 W. W stosunku do wersji chińskiej Europejczycy zyskali dodatkowy aparat. Specyfikacja fotograficzna przedstawia się następująco: główny aparat ma 50 Mpix, aparat tele ma 8 Mpix, a zestaw uzupełnia czujnik głębi 2 Mpix. Z przodu znajduje się aparat 16 Mpix.

Premiera lada moment. Na półce telefonów za 1000 zł robi się coraz ciaśniej.

Zdjęcie główne przedstawia chińską wersję Motoroli moto g53.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA