REKLAMA

Nowy iPad najtaniej w Polsce. Dostawa jeszcze przed świętami

iPad Air piątej generacji z Wi-Fi i 64 GB pamięci to jedno z najlepszych urządzeń do konsumpcji treści. Ilustrowane magazyny, książki, gry i seriale prezentują się na nim doskonale. Tablet Apple’a doczekał się właśnie wysokiego rabatu na Amazonie.

12.12.2022 10.18
Nowy iPad najtaniej w Polsce. Dostawa jeszcze przed świętami
REKLAMA

iPad przez wielu uważany jest jako najlepszy tablet na rynku. iPad Air to jego rozszerzona wersja, stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeszcze lepszy jest iPad Pro, ale ten jest już kierowany głównie dla osób, które chcą wykorzystać iPada do poważnej pracy. iPad Air to w pewnym sensie model topowy.

REKLAMA

Wyposażony jest w 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina z obsługą mechanizmu True Tone i pełnym pokryciem palety barwnej P3. Za wydajność gier i aplikacji odpowiada układ scalony Apple M1. To ten sam niezwykle sprawny i wydajny chipset, jaki znaleźć można w nowoczesnych komputerach Mac. Lepiej w zasadzie się nie da, patrząc po konkurencji.

 class="wp-image-2213571"
iPad Air

Wyposażenie tabletu uzupełnia aparat szerokokątny 12 Mpix i głośniki stereo. Akumulator wystarczy na cały dzień nieprzerwanej pracy. 64 GB pamięci to niestety absolutne minimum i prawdopodobnie szybko owej pamięci zabraknie, jeżeli użytkownik nie będzie się ograniczał w pobieraniu filmów i gier. Należy jednak mieć na uwadze 11-procentową obniżkę, dzięki czemu tablet kosztuje 2749 zł - zamiast 3100 zł, aczkolwiek w sklepie Apple za ten sam model trzeba zapłacić... 3799 zł.

REKLAMA

Promocja na iPad Air. Jak skorzystać?

iPad Air 64 GB Wi-Fi jest tymczasowo dostępny w cenie 2749 zł w sklepie Amazon. Dostępny jest w różnych wersjach wyposażenia i kolorystyki, ale tylko model bez modemu komórkowego, bez rozszerzonej pamięci i tylko w kolorze szarym został przeceniony. Na szczęście o bardzo wysoką kwotę. Dostawa z Amazon jest darmowa dla klientów Amazon Prime.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA