REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

ZTE wraca do Polski. Jego produkty kupimy w największych sklepach

ZTE to znany producent sprzętu sieciowego, akcesoriów dla graczy, a także smartfonów. Kilka lat temu ku niezadowoleniu klientów firma opuściła polski rynek. Teraz ZTE wraca i tym razem ma większe szanse na sukces, bo kupno jego urządzeń będzie możliwe w każdym dużym sklepie.

19.11.2022
7:49
zte wraca do polski
REKLAMA

ZTE podpisało umowę dystrybucyjną z CK Mediator Polska, jednym z największych dystrybutorów elektroniki w naszym kraju. Dzięki niej sprzęt chińskiego producenta trafi do największych i najbardziej znanych sklepów z elektroniką. Wśród nich będzie x-kom, Media Expert, Neonet i Empik. Oficjalna polska dystrybucja oznacza, że produkty będą objęte wsparciem i gwarancją realizowaną na terenie kraju.

REKLAMA

Jakie urządzenia ZTE będziemy mogli kupić w Polsce?

Na początek oferta obejmuje urządzenia i akcesoria gamingowe sprzedawane pod marką Nubia. Z czasem oferta zostanie rozszerzona o kolejne smartfony i smartwatche ZTE i Nubia oraz myszki, monitory, klawiatury itd. Wśród smartfonów znajdziemy biznesową serię Axon oraz budżetową Blade.

Przyjrzyjmy się ZTE Axon 40 Ultra

Specyfikacja telefonu wygląda bardzo dobrze. Telefon został wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 1 i dostępny jest w dwóch wersjach pamięci: 8 GB RAM i 128 GB pamięci w słabszej oraz 12 GB RAM i 256 GB pamięci w mocniejszej.

zte wraca do polski class="wp-image-2962965"

Telefon posiada trzy aparaty - każdy z nich o rozdzielczości 64 Mpix - główny, szerokokątny oraz tele. To dosyć ciekawe rozwiązanie, bo naprawdę rzadko się zdarza, że producenci decydują się na użycie trzech równie dobrych aparatów. Na uwagę zasługuje imponująca stabilizacja obrazu, którą uzyskano łącząc optyczną i elektroniczną stabilizację i oddając je pod kontrolę wydajnego algorytmu.

Kamerę do selfie ukryto pod 6,8-calowym wyświetlaczem AMOLED, dzięki czemu ekran telefonu robi świetne wrażenie. Ma częstotliwość odświeżania 120 Hz. Bateria ma 5000 mAh pojemności i obsługuje ładowanie 65 W.

REKLAMA

Powrót ZTE jest interesujący

Moim zdaniem im większa konkurencja panuje na rynku, tym lepiej dla nas wszystkich. Klienci szukają nowych rozwiązań, nie boją się wybierać mniej popularnych marek, co doskonale udowodniły przykłady Oppo, realme czy Vivo. Oficjalna dystrybucja ZTE w największych sklepach z elektroniką na pewno sprawi, że marka będzie lepiej postrzegana przez klientów, a tym samym oferowane przez nią produkty będą częściej wybierane przez osoby poszukujące tanich i niezawodnych smartfonów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA