1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Bank Pekao udostępnił aplikację mobilną dla firm. Oto PeoBIZ

Lokowanie produktu: Bank Pekao

Bank Pekao udostępnił klientom biznesowym aplikację mobilną PeoBIZ. Jest ona dostępna na urządzenia z Androidem i iOS i pozwala zarządzać finansami zarówno mikrofirmom, jak i korporocjom.

24.11.2022
8:46
Bank Pekao udostępnił aplikację mobilną dla firm. Oto PeoBIZ

Aplikacja mobilna PeoBIZ przeznaczona jest dla wszystkich klientów firmowych posiadających dostęp do PekaoBiznes24. Innymi słowy, użytkownicy, którzy obecnie mogą korzystać z systemu bankowości elektronicznej, zyskali również dostęp do PeoBIZ.

PeoBIZ - jakie funkcje ma nowa aplikacja mobilna dla klientów firmowych?

Aplikacja PeoBIZ pozwala na szybki dostęp do salda rachunków i historii transakcji i informacji na temat kart płatniczych z dowolnego miejsca. Za jej pośrednictwem można wykonać przelew, docelowo również za pomocą standardu płatności BLIK. Udostępniono również usługę Express Elixir z przelewami z podzieloną płatnością.

Aplikacja posiada również funkcję Tokena Autoryzacyjnego, dzięki któremu klienci zyskają możliwość autoryzowania zleceń zainicjowanych w systemie bankowości elektronicznej PekaoBiznes24. Dzięki temu nie będzie już konieczności instalacji klucza, czy korzystania z haseł SMS, a autoryzacja nastąpi na telefonie.

Aplikacja PeoBIZ wyposażona została w moduł dealingowy do przeprowadzania transakcji walutowych. Z jej poziomu można też zakładać i likwidować lokaty.

 class="wp-image-2980455"
Aplikacja PeoBIZ

PeoBIZ oferuje logowanie za pomocą systemów biometrycznych. W przypadku urządzeń Apple’a są to standardy Touch ID i Face ID.

– Bankowanie mobilne jest wygodne – odbywa się za pomocą telefonu, który niemal wszędzie mamy przy sobie a zalogowanie się do aplikacji zajmuje zaledwie chwilę. Jeżeli mogą z niego korzystać klienci indywidualni, dlaczego właściciele biznesów mają nie mieć dostępu do informacji o finansach swojej firmy zawsze pod ręką? Projektując PeoBIZ zależało nam, aby była wygodna zarówno dla właścicieli małych firm, jak i korporacji. W aplikacji umieściliśmy wszystkie najważniejsze funkcje PekaoBiznes24 i dodaliśmy usługi mobilne, m.in. szybkie autoryzacje, które ułatwią codzienne operacje finansowe

- mówi Andrzej Fürstenberg, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej i Digitalizacji Procesów. 

Aplikacja PeoBIZ dostępna jest na smartfony i tablety z Androidem i iOS. Można ją pobrać odpowiednio w Google Play i App Store.

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze