REKLAMA

Bardzo dobra promocja. Samsung Galaxy Watch 5 Pro 600 zł taniej

Black Friday za nami, ale to nie oznacza końca promocji. Wręcz przeciwnie – szybko pojawiają się kolejne w związku ze zbliżającymi się mikołajkami i przede wszystkim świętami. W nowej ofercie Samsunga zgarnąć można taniej zegarek Galaxy Watch 5 Pro.

30.11.2022 11.57
Bardzo dobra promocja. Samsung Galaxy Watch 5 Pro 600 zł taniej
REKLAMA

600 zł zaoszczędzi każdy, kto kupi zegarek Samsung Galaxy Watch 5 Pro do 11 grudnia

REKLAMA

Następnie trzeba wypełnić specjalny formularz (najpóźniej do 18 grudnia), który pozwoli otrzymać 600 zł zwrotu na konto. Pieniądze zostaną przelane w terminie do 14 dni od potwierdzenia poprawności, zaś weryfikacja zgłoszeń trwa do 21 dni kalendarzowych.

Oprócz tego do formularza należy dołączyć dowód zakupu w postaci faktury bądź paragonu, zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka)  z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym oraz zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.

Galaxy Watch 5 Pro: czy warto?

Odpowiedź jest prosta: jeżeli nie masz sprzętu z iOS-em, to tak. Jak pisał Łukasz w naszej recenzji, to najlepsza alternatywa dla Apple Watcha, jaką ma świat Androida.

REKLAMA

Skoro teraz można zaoszczędzić 600 zł, to zegarek już wcześniej wygrywający pod względem opłacalności staje się jeszcze bardziej kuszącym wyborem.

Listę partnerów, u których można zakupić zegarek by wziąć udział w promocji, znajdziecie w regulaminie akcji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA