1. Spider's Web
  2. Technologie

Vectra się rozpędza. 1,2 Gb/s po światłowodzie za mniej niż stówkę

Lokowanie produktu: vectra

Jaki Internet zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników? Warto postawić na internet światłowodowy. Szybkie i stabilne łącze przyda się wszystkim i właśnie takie oferuje Vectra. Za Internet o przepustowości do 1,2 Gb/s płaci się dziś poniżej 100 zł miesięcznie.

24.10.2022
20:03
internet-stacjonarny-vectra-1-2-gbps-gigabit-modem wi-fi 6

Jeżeli jesteś użytkownikiem aktywnie korzystającym z Internetu - grasz online, streamujesz czy udostępniasz bardzo duże pliki - potrzebujesz superszybkiego i stabilnego Internetu, który spełni Twoje oczekiwania. Jaki wybór będzie najlepszy?

Internet światłowodowy

Łącze światłowodowe jest zbudowane z cienkich i przezroczystych włókien szklanych, które przesyłają dane za pomocą fali świetlnej. Dzięki temu transfer danych osiąga prędkość nawet do kilku terabitów na sekundę. W związku z tym Internet światłowodowy uzyskuje lepsze parametry niż na pozostałych rodzajach łączy, oferuje dużo wyższą prędkość transmisji danych oraz zapewnia większą stabilność.  

Wyższa prędkość = większa stabilność

Im wyższa prędkość Internetu, tym stabilniejsze łącze, mniejsze zakłócenia i możliwość korzystania z sieci na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Jaka najszybsza prędkość jest obecnie dostępna?

Ultraszybki Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s od Vectry

Vectra oferuje ultraszybki Internet światłowodowy z inteligentnym Wi-Fi 6, który osiąga błyskawiczną prędkość aż do 1,2 Gb/s. To idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, ponieważ zapewnia: 

  • stabilność połączenia,
  • wysoką prędkość,
  • błyskawiczny transfer danych,
  • redukcję zakłóceń i mniejsze opóźnienia,
  • dostęp do sieci nawet w najdalszych zakamarkach mieszkania,
  • swobodę pracy oraz nauki zdalnej,
  • rozrywkę w najwyższej jakości - swobodny streaming, oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz granie online.

Duet idealny

Z Internetem światłowodowym zyskujesz inteligentne Wi-Fi 6, czyli najwyższy standard sieci bezprzewodowej. Dzięki Wi-Fi 6 możesz korzystać z sieci jednocześnie na wielu urządzeniach w całym domu - bez zakłóceń i przerywania.

Pełną ofertę Internetu światłowodowego od Vectry możesz znaleźć tutaj.

Lokowanie produktu: vectra
Najnowsze