REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Virgin Mobile nie działa. Awaria powoduje problemy z internetem i SMS-ami

Zła wiadomość dla klientów Virgin Mobile na piątkowy poranek. Abonenci mają problem z korzystaniem z niektórych usług. Operator potwierdza, że trwa awaria.

02.09.2022
10:12
Awaria Virgin Mobile. Nie działa internet i SMS-y
REKLAMA

Od rana klienci Virgin Mobile, czyli przejętego przez Play operatora MVNO wykorzystującego stacje bazowe fioletowej sieci, zgłaszają problemy z dostępem do usług. Dzwonienie i odbieranie połączeń jest możliwe, ale przez awarię padł internet i nie da się wysyłać SMS-ów.

REKLAMA

Awaria Virgin Mobile. Nie działa internet i SMS-y

Zgłoszenia awarii Virgin Mobile można znaleźć w różnych serwisach społecznościowych. Na szczęście operator nie nabrał wody w usta. W odpowiedzi na pytania w tej sprawie przyznaje, że jego sieć nie działa tak, jak powinna.

Virgin Mobile pracuje obecnie nad usunięciem przyczyn awarii i chce szybko przywrócić zarówno połączenie internetowe, jak i możliwość wysyłania SMS-ów. Nie podaje jednak przewidywanego czasu usunięcia usterki.

Chociaż operator przyznaje, że są problemy z dostępem do usług, w serwisie DownDectector śladu po awarii Virgin Mobile nie ma. Zamiast tego na pierwszym miejscu usług, których użytkownicy zgłaszają problemy, znalazł się... Play.

REKLAMA

Nie jest to zaskoczeniem. To stacje bazowe tego operatora infrastrukturalnego wykorzystuje czerwona sieć MVNO. Play przy zgłoszeniach awarii, jakie w jego stronę kierują w sprawie problemów abonenci, odsyła jednak do supportu Virgin Mobile.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA