1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Pięć abonamentów, każdy za 1 zł. W nowej promocji Plusa można oszczędzić ponad 5000 zł w 2 lata

Lokowanie produktu: PLUS

Sieć Plus ulepsza popularną promocyjną ofertę, w której klienci mogą dokupić abonamenty za symboliczną złotówkę. Limit takich abonamentów został podniesiony z trzech do aż pięciu. Do tego klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert na smartfony, z wysokimi rabatami.

01.08.2022
9:15
Plus ulepsza popularną ofertę: pięć abonamentów, każdy za 1 zł

Więcej usług to więcej korzyści. Doskonałym przykładem tej zasady była oferta Plusa, w której rodzina mogła dokupić trzy dodatkowe abonamenty dla jej członków za symboliczną złotówkę. Dla wielu polskich gospodarstw limit trzech numerów mógł być jednak zbyt mały, aby wszyscy cieszyli się rokiem abonamentu za zaledwie jeden złoty. Plus wsłuchuje się w głosy klientów, znacząco rozszerzając promocję.

Teraz promocyjna oferta Przenieś rodzinę do Plusa umożliwia dokupienie aż pięciu abonamentów za złotówkę.

Podnosząc limit "złotówkowych" abonamentów z trzech do pięciu, gospodarstwo domowe może zaoszczędzić nawet ponad pięć tysięcy złotych w skali dwóch lat. Przykładowo, jeśli pierwszy domownik wybierze abonament za 55 złotych miesięcznie, a pięciu kolejnych zdecyduje się na abonamenty za kolejno 85, 65, 55, 55 i 55 złotych, tylko pierwszy domownik płaci co miesiąc 55 złotych. Koszt abonamentu dla pozostałych członków rodziny to zaledwie złotówka i to przez cały rok, jeśli zdecydują się na abonament z telefonem.

Teraz najlepsze: po upływie roku promocje się nie kończą. W następnych miesiącach stawka abonamentu jest pomniejszona dla każdego numeru o rabat smartDOM lub smartFIRMA, w wysokości 25 złotych. Z 85 złotych robi się wtedy 60, z 65 złotych 40, a z 55 złotych zaledwie 30. W skali 24 miesięcy generuje to kilka tysięcy złotych oszczędności dla całej grupy. Wystarczy na parę telefonów, tabletów, dronów czy konsol do gier. Albo wspólny rodzinny wyjazd.

 class="wp-image-2279148"

Co świetne, zielony operator w żaden sposób nie ogranicza tego, kim mają być najbliżsi, razem z którymi wspólnie przechodzimy do Plusa bądź zakładamy w tej sieci nowe numery. Rodzice, dzieci, dziadkowie, a nawet osoby z którymi pozostajemy w ścisłych, ale mniej sformalizowanych relacjach - mamy tutaj pełną swobodę. Korzystna oferta jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm. Warunkiem jest kupno abonamentu za minimum 44,90 zł miesięcznie, dobierając kolejny abonament za minimum 55 złotych miesięcznie.

Zaoszczędzone środki można zainwestować w nowe urządzenia, korzystając z rabatów dla abonentów sięgających 50 proc. ceny.

Z promocyjną ofertą Przenieś rodzinę do Plusa świetnie łączą się nowe rabaty na telefony oraz inteligentne zegarki. Decydując się na abonament ze smartfonem, członkowie rodzinnej grupy smartDOM oraz członkowie smartFIRMY zyskują bowiem aż rok abonamentu za złotówkę. Do tego same urządzenia trafiły pod zdecydowane cenowe cięcia, a także opcjonalny system dogodnych rat rozłożonych na maksymalnie 36 niskich transz.

W cenie do 1500 złotych bardzo korzystnie wypada duet Xiaomi Redmi Note 11 oraz Motorola moto g51 5G.

Głównymi zaletami telefonu Xiaomi Redmi Note 11 jest świetny ekran AMOLED o przekątnej 6,43 cala, rewelacyjnie spisujący się podczas oglądania seriali i grania w dotykowe gry. Do tego smartfon cechuje się pojemnym akumulatorem 5000 mAh, dzięki któremu wytrzymamy niemal dwa pełne dni bez ładowania. Jeśli jednak bateria będzie na wyczerpaniu, funkcja szybkiego ładowania okazuje się świetnym dodatkiem.

Motorola moto g51 5G umożliwia korzystanie z najszybszej, najbardziej wydajnej sieci komórkowej 5G. Do tego oferuje wielki ekran o przekątnej 6,8 cala, z częstotliwością odświeżania 120 Hz i pojemny akumulator 5000 mAh. Jestem wielkim fanem systemowych nakładek Motoroli, które są naprawdę lekkie, przyjazne dla użytkownika i nie odbijają się negatywnie na szybkości działania telefonu. Niezły w tym modelu jest także aparat, zapewniając modelowi moto g51 dużą wszechstronność.

W cenie do 1000 złotych warto zwrócić uwagę na telefony motorola moto g22 oraz Xiaomi Redmi 10C.

Motorola moto g22 to najlepszy dowód na to, że w cenie poniżej tysiąca złotych można otrzymać dobrze działający smartfon bez nakładek obciążających system. Z aparatem na tyle dobrym i akumulatorem 5000 mAh na tyle pojemnym, że dla wielu ten "smartfon tymczasowy" okazuje się rozwiązaniem na stałe, kusząc zwłaszcza długim czasem pracy na jednym ładowaniu. Bardzo miłym dodatkiem wyróżniającym moto g22 jest standard odporności IP52, gwarantujący ochronę przed pyłem oraz kroplami wody.

Podobnie korzystny cenowo jest Xiaomi Redmi 10C, również z akumulatorem 5000 mAh. Urządzenie wyróżnia się sporym wyświetlaczem o przekątnej 6,71 cala, umożliwiającym wygodne oglądanie seriali oraz granie w dotykowe tytuły. W tej kategorii cenowej ciekawą możliwością Redmi 10C  jest obsługa kart w systemie DualSIM.

Może być jeszcze taniej. Samsung Galaxy A22 5G za 750 złotych w Plusie to świetna okazja.

 class="wp-image-2279184"

Model Samsung Galaxy A22 5G można aktualnie zdobyć w supercenie 750 złotych. Do tego w zestawie z długopisem. Niezależnie, czy przenosisz numer, zakładasz nowy, przechodzisz na abonament albo po prostu przedłużasz umowę, To na ten moment najniższa cena jaką znajdziecie w polskim Internecie, przebijająca ofertę klasycznych sieci sprzedaży.

Promocja jest atrakcyjna o tyle, że Samsung Galaxy A22 5G to niezły telefon w bardzo dobrej cenie. Urządzenie pozwala czerpać z dobrodziejstw najszybszej sieci 5G, a do tego zostało wyposażone w świetny ekran o rozdzielczości 1080 na 2408 pikseli, ze współczynnikiem zagęszczenia 399 ppi. W tej klasie cenowej to bardzo dobry bilans parametrów wyświetlacza. Gdy połączymy to z pojemnym akumulatorem 5000 mAh wspartym szybkim ładowaniem, otrzymujemy korzystną cenowo bramę do możliwości szybkiego 5G.

Więcej na temat oferty promocyjnej Przenieś rodzinę do Plusa znajdziecie w tym miejscu. Tutaj natomiast zdobędziecie telefon Samsung Galaxy A22 5G w świetnej cenie.

Lokowanie produktu: PLUS
Najnowsze