REKLAMA

Oglądasz = zgarniasz rabaty na laptopy i PC. Lada moment rusza Gaming Stream z okazji IEM Katowice 2022

To jedna z największych atrakcji organizowanych przy IEM Katowice 2022. Acer - wieloletni partner finałów w Spodku - organizuje Gaming Stream z arcyciekawymi gośćmi, konkursami oraz wysokimi rabatami na laptopy, komputery stacjonarne i akcesoria dla graczy.

22.02.2022 08.00
Stream IEM 2022 rabaty
REKLAMA

Kilka dni temu informowaliśmy, że podczas Gaming Streamu pojawi się sam Jan Błachowicz - mistrz KSW oraz UFC z Polski, który zamieni oktagon na myszkę i klawiaturę. Błachowicz weźmie udział w gamingowym pojedynku, a także będzie rozmawiał o grach wideo i e-sporcie z pozostałymi gośćmi wydarzenia - streamerami Japczanem oraz NieDaRadkiem. Dla Błachowicza kontakt z grami nie będzie niczym nowym. Mistrz UFC to fan klasycznych serii jak Heroes of Might and Magic i Gothic, a także gracz z prawdziwego zdarzenia, odpalający Call of Duty Warzone między pojedynkami na macie. M.in. dlatego Błachowicz został wybrany na ambasadora marki Predator.

REKLAMA

Do tego gospodarze Gaming Streamu będą się łączyć na żywo ze studio w Spodku, a także pokażą widzom replikę pucharu IEM. Podczas steamu widzowie będą mogli również wziąć udział w specjalnym quizie, sprawdzającym ich wiedzę na temat sprzętów do grania. Wśród najlepszych zostaną wylosowane cenne nagrody.

Ciekawi goście to tylko część atrakcji. Podczas Gaming Streamu widzowie skorzystają z wielkich rabatów.

Gaming Stream z okazji finałów IEM Katowice 2022 startuje już we wtorek 22 lutego o 18:00. W trakcie imprezy na żywo widzowie będą mogli skorzystać z naprawdę wysokich, ograniczonych czasowo, unikalnych rabatów na gamingowy sprzęt marki Predator. Pod cenowe cięcia trafiły wydajne laptopy dla graczy Triton 300 SE oraz Helios 300, komputery stacjonarne Orion 300, a nawet fotele dla graczy Predator Rift*.

  • laptop Triton 300 SE – 2989 zł
  • laptop Helios 300 – 4989 zł
  • komputer PC Orion 3000 – 3499 zł
  • fotel Predator Rift – 499 zł

W trakcie pokazu będą wyświetlane kody rabatowe, do wykorzystania dla widzów w internetowym sklepie Media Expert. Organizatorzy Gaming Streamu zaznaczają: kodów jest określona pula, ich aktywacja będzie się odbywać na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Dlatego jeśli polujecie na nowy sprzęt do grania (albo siedzenia!), warto przygotować się na Gaming Stream. Refleks, czujność i dodatkowa karta przeglądarki zdecydowanie się przydadzą.

Laptop do gier Predator Triton 300 SE

Gaming Stream rusza już we wtorek 22 lutego o godzinie 18:00.

Stream będzie dostępny do obejrzenia na Twitchu Media Expert oraz Japczana. W tym miejscu znajdziecie szczegóły dotyczące wydarzenia, wraz z dokładnymi zasadami promocji, konkursów i quizów. Z kolei tutaj i tutaj zdobędziecie specjalne cyfrowe tatuaże stworzone z okazji zbliżającego się wydarzenia, do wykorzystania na Instagramie oraz Facebooku. Ich użycie wraz ze specjalnymi hasztagami w mediach społecznościowym upoważnia do udziału w losowaniu nagród, o łącznej puli wartości sięgającej 10 000 zł.

Byle do wtorku.

REKLAMA

Spider's Web jest partnerem medialnym wydarzenia Gaming Stream.

  • Obniżone ceny produktów obowiązują w dn. 22.02.2022 od godz. 18:00 do 23.02.2022 do godz. 23:59 i są naliczane za pomocą specjalnego kodu rabatowego wyświetlanego na planszy Gaming Stream na Twitch wydarzenia (kanał influencera Japczana oraz Media Expert). Promocja jest limitowana i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji produktów podane są na stronie: https://pl-promocje.acer.com/gaming-stream/
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA