REKLAMA

Wsparcie WOŚP nigdy nie było łatwiejsze. Każde doładowanie i opłacona faktura w Play24 to środki na cel Orkiestry

Lokowanie produktu: Play

Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w niezwykle pomysłowy, praktyczny i przyjazny klientom sposób. Fioletowy operator przekazuje pieniądze Orkiestrze za KAŻDE doładowanie bądź opłacenie faktury. Wystarczy to zrobić z poziomu darmowej, bezpiecznej aplikacji Play24 na telefon.

24.01.2022 19.04
Świetna inicjatywa: każde doładowanie Play24 to pomoc WOŚP

To już trzydziesty raz, gdy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jedenasty, kiedy jednym z głównych patrnerów WOŚP jest Play. Celebrując jubileusz owocnej współpracy, fioletowy operator przygotował świetną inicjatywę. W zamian za doładowanie swojego konta w Play albo opłacenie faktury, telekom przekazuje pieniądze Orkiestrze. W ten sposób każdy klient sieci Play może wspierać WOŚP, robiąc dokładnie to samo, co w każdym innym miesiącu korzystania z usług operatora. Pomaganie nigdy nie było prostsze.

Aby wesprzeć Orkiestrę, wystarczy doładować konto albo opłacić fakturę z poziomu aplikacji Play24.

Zasady inicjatywy przygotowanej przez Play są bajecznie proste. Wystarczy skorzystać z darmowej, bezpiecznej aplikacji Play24 i opłacić z jej poziomu swoją fakturę bądź doładować konto. Każda tego typu operacja klienta fioletowej sieci zamienia się na określone regulaminem środki, które Play przekazuje bezpośrednio na cel Finału. Im więcej transakcji, tym większe wsparcie ze strony operatora oraz większa finalna kwota przekazana na szczytny cel.

Play24 to oficjalna, darmowa i bezpieczna aplikacja fioletowego operatora dla klientów sieci. Program dla systemów Android oraz iOS pozwala błyskawicznie doładować konto oraz wygodnie opłacać faktury. Użytkownik ma możliwość zautomatyzowania tych procesów, a dzięki wsparciu płatności Google Pay, Apple Pay oraz BLIK jest to łatwe, szybkie i bezpieczne. Wystarczy kilka sekund, by doładować swój numer, bądź numer kogoś bliskiego.

Play24 to także narzędzie pozwalające zachować kontrolę nad wydatkami. Z poziomu aplikacji podejrzymy wszystkie aktywowane usługi oraz pakiety, swobodnie je włączając i wyłączając. Tutaj sprawdzimy dostępne środki do wykorzystania, pozostałe gigabajty szybkiego internetu czy darmowe minuty do wydzwonienia. Natomiast dzięki zakładce historii aktywności w Play24 żadna kwota na fakturze nie będzie zaskoczeniem.

Na ten moment klienci sieci Play uzbierali ponad 250 000 zł dla WOŚP. Operator mobilizuje ich interaktywną zabawą.

Na specjalnej witrynie internetowej przygotowanej przez Play każdy może podejrzeć, ile pieniędzy uzbierali użytkownicy operatora dla Orkiestry, korzystając z Play24. W momencie pisania tej wiadomości kwota wynosi już ponad 250 000 złotych. Suma imponuje tym bardziej, że klienci operatora zgromadzili te fundusze wyłącznie poprzez opłacanie faktur i doładowania konta w Play24.

@ewela_jestem

#reklama #wokamgnieniu Z @Play pomaganie jest banalnie proste 😍 Kto podejmie się challengu i pobije mój rekord dostaje ode mnie serduszko 💜#playdlawosp

♬ Last Night - Jose Frederico Casal Ribeiro

Zachęcając internautów do działania, Play zaprasza do wzięcia udziału w wyzwaniu #wokamgnieniu. Operator przygotował specjalny filtr na platformie społecznościowej TikTok, pozwalający zmierzyć czas reakcji każdego posiadacza smartfonu, wykorzystując w tym celu nasze oczy. Prosta zabawa ma nie tylko rozbudzić chęć rywalizacji o jak najlepsze wyniki, ale również przypomnieć o szczytnym celu, z myślą o którym Orkiestra gra w 2022 roku. Tegoroczny finał WOŚP jest organizowany pod hasłem zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Tutaj można sprawdzić, ile pieniędzy Play przekaże WOŚP dzięki klientom korzystającym z darmowej aplikacji Play24. W tym miejscu znajduje się regulamin pomysłowej akcji, z kolei pod tym adresem przeczytacie, co dokładnie planują kupić organizatorzy 30 finału WOŚP.

Lokowanie produktu: Play
Najnowsze
REKLAMA