1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Jest lekki, poręczny i wydajny. Oto odkurzacz pionowy Redroad V17

Lokowanie produktu: BO PAI TECHNOLOGY

Odkurzacze ręczne mają wiele zalet: są poręczne, nie wymagają składania i przede wszystkim nie mają kabli. Redroad V17 to wygodny odkurzacz pionowy, którym posprzątasz całe mieszkanie.

31.01.2022
19:59
Jest lekki, poręczny i wydajny. Oto odkurzacz pionowy Redroad V17

Sięgamy po odkurzacz wiszący na ścianie, naciskamy przycisk i sprzątamy - do tego sprowadza się scenariusz użycia tego typu sprzętu. Żadnego otwierania szaf, składania rurek, podłączania do prądu.

Redroad V17 – cichy i wydajny odkurzacz pionowy

Redroad V17 to odkurzacz, którego silnik i zbiornik znajdują się w rączce. Tego typu konstrukcje zapewniają dobre wyważenie i łatwość sprzątania.

Bezszczotkowy silnik o mocy 450 W generuje siłę ssącą wynoszącą 26500 Pa. Konstrukcja silnika zapewnia cichą pracę 60 dB. 

Wyróżnikiem tego modelu jest podwójna szczotka. Wyposażono ją w niezależny silnik. Zaletą jest brak konieczności zmiany końcówek w zależności od powierzchni, którą czyścimy – gdy np. sprzątamy dywan, a wcześniej operowaliśmy na panelach czy płytkach.

 class="wp-image-2020501"
Redroad V17

W zestawie znajdziemy 2 dodatkowe rolki, a także szereg końcówek umożliwiających odkurzanie różnych powierzchni.

 class="wp-image-2020504"
Redroad V17 - zawartość zestawu.

Dzięki nim będziemy mogli sprzątać nie tylko podłogę, ale również zrobić porządki w samochodzie czy posprzątać sofę. Bez problemu pozbędziemy się też pajęczyn w rogach pomieszczeń.

Za pomocą jednego przycisku sprawimy, że odkurzacz się złoży, dzięki czemu dotrzemy nim pod stół czy łóżko.

 class="wp-image-2020513"

Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie długiej ssawki szczelinowej, co ułatwi sprzątanie.

Urządzenie wyposażono w kolorowy wyświetlacz LCD. Zobaczymy na nim nie tylko stan naładowania akumulatora, ale również długość pracy w trzech różnych trybach eco, średnim i turbo.

 class="wp-image-2020507"

Akumulator odkurzacza Redroad V17 pozwoli na 60 minut sprzątania w trybie eco. Wystarczy to na odkurzenie nawet dużego domu.

Podwójny filtr HEPA z węglem aktywnym zapewnia oczyszczenie strumienia powietrza na poziomie 99,97 proc. Filtry HEPA występują w 3 różnych kolorach, co daje możliwość małej personalizacji urządzenia. To sympatyczny detal.

 class="wp-image-2020510"

W zestawie znajdziemy stację dokującą, którą będziemy mogli zamontować na ścianie. Pojemnik na odpadki ma pojemność 600 ml. Odkurzacz jest niezwykle lekki, waży nieco ponad 1,5 kg.

Redroad V17 – czy warto kupić?

Wygoda użycia odkurzacza pionowego sprawia, że możemy po niego sięgnąć w sytuacjach awaryjnych bez żmudnego rozkładania sprzętu, zabawy z kablami itp. Z drugiej strony tego typu urządzenie pozwala też na efektywne porządki cykliczne. Wiele znajdujących się w zestawie końcówek pozwala na dotarcie nawet w najgłębsze zakamarki mieszkania. Odkurzacz zabierzemy też do samochodu, by posprzątać również poza domem.

Odkurzacz pionowy Redroad V17 kupimy za 1249 zł w tym sklepie.

Lokowanie produktu: BO PAI TECHNOLOGY
Najnowsze