1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Jest lekki, poręczny i wydajny. Oto odkurzacz pionowy Redroad V17

Odkurzacze ręczne mają wiele zalet: są poręczne, nie wymagają składania i przede wszystkim nie mają kabli. Redroad V17 to wygodny odkurzacz pionowy, którym posprzątasz całe mieszkanie.

Jest lekki, poręczny i wydajny. Oto odkurzacz pionowy Redroad V17

Sięgamy po odkurzacz wiszący na ścianie, naciskamy przycisk i sprzątamy - do tego sprowadza się scenariusz użycia tego typu sprzętu. Żadnego otwierania szaf, składania rurek, podłączania do prądu.

Redroad V17 – cichy i wydajny odkurzacz pionowy

Redroad V17 to odkurzacz, którego silnik i zbiornik znajdują się w rączce. Tego typu konstrukcje zapewniają dobre wyważenie i łatwość sprzątania.

Bezszczotkowy silnik o mocy 450 W generuje siłę ssącą wynoszącą 26500 Pa. Konstrukcja silnika zapewnia cichą pracę 60 dB. 

Wyróżnikiem tego modelu jest podwójna szczotka. Wyposażono ją w niezależny silnik. Zaletą jest brak konieczności zmiany końcówek w zależności od powierzchni, którą czyścimy – gdy np. sprzątamy dywan, a wcześniej operowaliśmy na panelach czy płytkach.

Redroad V17

W zestawie znajdziemy 2 dodatkowe rolki, a także szereg końcówek umożliwiających odkurzanie różnych powierzchni.

Redroad V17 - zawartość zestawu.

Dzięki nim będziemy mogli sprzątać nie tylko podłogę, ale również zrobić porządki w samochodzie czy posprzątać sofę. Bez problemu pozbędziemy się też pajęczyn w rogach pomieszczeń.

Za pomocą jednego przycisku sprawimy, że odkurzacz się złoży, dzięki czemu dotrzemy nim pod stół czy łóżko.

Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie długiej ssawki szczelinowej, co ułatwi sprzątanie.

Urządzenie wyposażono w kolorowy wyświetlacz LCD. Zobaczymy na nim nie tylko stan naładowania akumulatora, ale również długość pracy w trzech różnych trybach eco, średnim i turbo.

Akumulator odkurzacza Redroad V17 pozwoli na 60 minut sprzątania w trybie eco. Wystarczy to na odkurzenie nawet dużego domu.

Podwójny filtr HEPA z węglem aktywnym zapewnia oczyszczenie strumienia powietrza na poziomie 99,97 proc. Filtry HEPA występują w 3 różnych kolorach, co daje możliwość małej personalizacji urządzenia. To sympatyczny detal.

W zestawie znajdziemy stację dokującą, którą będziemy mogli zamontować na ścianie. Pojemnik na odpadki ma pojemność 600 ml. Odkurzacz jest niezwykle lekki, waży nieco ponad 1,5 kg.

Redroad V17 – czy warto kupić?

Wygoda użycia odkurzacza pionowego sprawia, że możemy po niego sięgnąć w sytuacjach awaryjnych bez żmudnego rozkładania sprzętu, zabawy z kablami itp. Z drugiej strony tego typu urządzenie pozwala też na efektywne porządki cykliczne. Wiele znajdujących się w zestawie końcówek pozwala na dotarcie nawet w najgłębsze zakamarki mieszkania. Odkurzacz zabierzemy też do samochodu, by posprzątać również poza domem.

Odkurzacz pionowy Redroad V17 kupimy za 1249 zł w tym sklepie.

Lokowanie produktu: BO PAI TECHNOLOGY