REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Duża i tajna aktualizacja CyberPunk 2077 to dobra okazja, by zagrać lub wrócić do gry

Cyberpunk 2077 niebawem otrzyma nowy patch, najpewniej do wersji 1.5. W jak na razie tajnej aktualizacji spodziewamy się nie tylko kolejnej porcji poprawek błędów, ale przede wszystkim przystosowania gry do konsol nowej generacji.

17.01.2022
15:56
keanu reeves o cyberpunk 2077
REKLAMA

Na Reddicie gry CyberPunk 2077 odkryto, że po raz pierwszy od października ubiegłego roku pojawił się nowy build gry, który nie został jeszcze publicznie wydany.

REKLAMA
 class="wp-image-2011163"

Te informacje zestawiono z planami wydawniczymi CD Projekt RED, które zakładają, że w pierwszym kwartale 2022 r. doczekamy się dużej aktualizacji gry dla konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Adam Kiciński z CDPR zapowiadał też, że razem z patchem pojawi się też kolejne duże odświeżenie gry na wszystkich pozostałych platformach.

A zatem szykuje się kolejna duża aktualizacja CyberPunka 2077.

Mówi się, że aktualizacja będzie tak duża i znacząca, że CyberPunk 2077 otrzyma numerek 1.5. To oznaczałoby, że po wersji 1.31 gra zupełnie pominie numerek 1.4. To oczywiście tylko detale, ale sytuacja pokazuje, że tym razem będziemy mieć do czynienia z jednym z największych patchów w historii CyberPunka.

Cyberpunk 2077 - podsumowanie dramy i moja opinia o grze

Wiele wskazuje na to, że patch do wersji 1.5 będzie zawierał jednocześnie aktualizację gry do standardów konsol PS5 i XSX oraz poprawki w wydajności przeznaczone na pozostałe konsole oraz wersję na PC.

Cyberpunk 2077 właśnie otrzymał nową tajną aktualizację 1.5!

Co musi mieć CyberPunk 2077, bym do niego wrócił po przejściu gry?

Minął już ponad rok od premiery CyberPunka 2077, a w tym czasie status tej produkcji przypominał prawdziwy rollercoaster. Osobiście ukończyłem grę rok temu, na przełomie grudnia i stycznia, grając w wersję streamowaną ze Stadii. Wbrew powszechnej fali narzekań, bawiłem się bardzo dobrze. W czasie kilkudziesięciu godzin gry pojawił się jeden poważny bug, który uniemożliwiał mi kontynuowanie historii, ale tzw. hotfix wydany przez Redów naprawił ten problem. Poza tym gra działała płynnie i wyglądała świetnie.

REKLAMA

Co zatem musiałby mieć patch, bym wrócił do gry po roku? Najchętniej widziałbym DLC z dodatkową zawartością i nowymi misjami, ale na to się nie zanosi. Jest jednak cień szansy, że CD Projekt RED doda do CyberPunka tryb Nowa Gra+, w którym chętnie odświeżyłbym sobie CyberPunka. Pomimo bardzo przeciętnego przyjęcia, ta gra ma rewelacyjną historię i naprawdę dobry świat. Życzę Redom, by po wersji 1.5 więcej osób poznało historię Silverhanda.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA