REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Zbliża się czas prezentów, te trzy na pewno ucieszą obdarowanych

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD

Nadchodzi magiczny czas w roku, gdy wszyscy są dla siebie mili, spotykają się, żeby dawać sobie różne prezenty. Zamiast kupować je na ostatnią chwilę, warto zadbać o nie już wcześniej. Tablet, telefon, gra to ciekawe prezenty, ale już trochę oklepane. A co gdyby zaskoczyć nietypowym prezentem, który będzie sprawdzał się każdego dnia?

09.12.2021
15:24
euro-rtv-agd-katalog-swiateczny

Fajnie jest usiąść w zimowy wieczór na kanapie z rodziną, czy też z ukochaną osobą z kubkiem gorącej czekolady w ręku i włączyć sobie serial lub film o tematyce świątecznej. Czasem marzy nam się o sali kinowej, która oferowałaby takie domowe warunki, zamiast bezdusznych foteli, ale niestety takich nie znajdziemy. Jest jednak urządzenie, które pozwoli zamienić każdy pokój w małą salę kinową. To projektor. Wystarczy go podłączyć i już można poczuć się jak w kinie. Wystarczy nam do tego kawałek wolnej ściany. Film, gra, a nawet przeglądanie wspólnych zdjęć i wspominanie wydarzeń z życia nabierze nowego wymiaru. Sam kiedyś miałem przyjemność spędzić zimowy wieczór ze znajomymi na oglądaniu zabawnych komedii świątecznych, w tym genialnego Love Actually na projektorze i bardzo miło to wspominam.

euro rtv agd

Projektor sprawdzi się również podczas grania na konsoli, bo większy obraz, to większa frajda. Projektorem wartym uwagi jest Epson EH-TW5820, który teraz można kupić o 900 zł taniej. Zapewnia rozdzielczość Full HD, obsługuje Android TV, dzięki czemu bez problemu wyświetlimy filmy i seriale z platform streamingowych. Maksymalna przekątna obrazu to imponujące 300 cali — żaden telewizor nie da nam takich możliwości. Projektora można używać zarówno w dzień jak w i nocy. A do tego można go obsługiwać głosem, więc nie trzeba wychodzić spod ciepłego koca i odstawiać kubka gorącej czekolady. 

Drugi prezent, który większości się spodoba, ale rzadko pojawia się w listach do św. Mikołaja to drukarka

Nie wiem, czy to kwestia przekonania, że wyjdziemy na sztywniaków, czy to raczej kwestia tego, że prezenty kojarzą się z czymś niespotykanym. Tymczasem drukarka jest wręcz niezbędna do funkcjonowania. Ostatnie półtora roku pokazało, że drukarka w domu to skarb na wagę złota. Kto nie pytał na grupie osiedlowej, czy ktoś może wydrukować jedną rzecz, niech pierwszy rzuci kamieniem. Etykiety do przesyłek, prace domowe i zadania dla domowników, a w końcu listy do Świętego Mikołaja, to wszystko wymaga sprawnie działającej drukarki. Do codziennego wydruku nie trzeba od razu kupować wypasionej drukarki laserowej, doskonale sprawdzi się atramentowa. 

HP DeskJet 3750 może być strzałem w dziesiątkę. Oferuje wysoką jakość wydruku, można się z nią łączyć bezprzewodowo, w tym również z urządzeń firmy Apple. Urządzenie posiada również wbudowany skaner i ma funkcję kserokopiarki. 

Trzeci prezent doskonale trafi w gusta tych, którzy w Święta chcą po prostu odpocząć

Istnieje duża grupa ludzi, którzy po spotkaniach z rodziną, po rozpakowaniu prezentów i uczcie przy świątecznym stole chcą sobie po prostu odpocząć. Mają wtedy czas, żeby na chwilę oderwać się od zgiełku codzienności. Krótko mówiąc — chcą sobie w końcu spokojnie pograć. Tym bardziej że okres świąteczny to czas wielu specjalnych wydarzeń i eventów w grach. A na dobrym monitorze gra się zdecydowanie przyjemniej. Jednym z takich monitorów jest  iiyama G-Master Red Eagle G2560HSU-B3. Przekątna jego panoramicznego ekranu o proporcji 16:9 to 24,5 cali. Monitor oferuje obraz Full HD, ma wbudowane głośniki stereo.

Korzystanie z wielu urządzeń umożliwiają wejścia USB oraz HDMI. Ponadto monitor obsługuje cyfrowy interfejs DisplayPort, który zapewnia błyskawiczną transmisję dźwięku i obrazu, bez żadnej straty jakości. Dzięki takiemu prezentowi użytkownicy będą mogli korzystać z monitora bez obawy o wzrok. Każdy gracz doceni taki prezent. 

Warto wspomnieć, że obecnie w RTV Euro AGD trwa promocja „2 raty gratis i pół roku nie płacisz”

W jej ramach sklep zapłaci dwie raty, a my zaczynam spłacać dopiero po pół roku. Oczywiście są to raty 0 proc. Sam ostatnio korzystałem z takiej oferty ratalnej i mogę z całym sercem ją polecić — proces wnioskowania oraz decyzja kredytowa są błyskawiczne. A dwie raty gratis, to wymierna oszczędność. 

„Promocja ratalna „2 raty gratis i pół roku nie płacisz! 30 rat 0% RRSO 0%” obowiązuje w dniach 17.11-31.12.2021 r. na zakup towarów w przedziale od 300 zł do 23.000 zł. Reprezentatywny przykład dla wartości kredytu 3480 zł: RRSO 0 %; Całkowita kwota kredytu 3480zł; Całkowita kwota do zapłaty 3480 zł; Stała stopa oprocentowania 0%; Całkowity koszt kredytu 0 zł; Czas obowiązywania umowy 35 miesięcy; Liczba rat 30 ; Wysokość raty 116 zł.”

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD
Najnowsze