1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Wygraj Audi Q4 e-tron i wspomóż przepiękny wąwóz w Pieninach

Lokowanie produktu: Bank Pekao

AUDI Q4 e-tron oraz rowery elektryczne to nagrody w loterii Bądź EKO z Pekao organizowanej przez Bank Pekao. Loterii przyświeca szczytny cel – wsparcie finansowe dla Rezerwatu Wąwóz Homole. 

02.12.2021
20:30
Wygraj Audi Q4 e-tron i wspomóż przepiękny wąwóz w Pieninach

Trwa loteria  Bądź EKO z Pekao, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Klienci banku korzystający z kart Mastercard lub Maestro mogą wygrać elektryczny samochód Audi Q4 e-tron o wartości 226 000 zł oraz 3 rowery elektryczne warte 5000 zł. 

W loterii bierze już udział 70 tys. klientów, a potrwa ona do 31 grudnia 2021 r. Bank Pekao podzieli się zyskami z transakcji wykonanych kartami Mastercard z Rezerwatem Wąwóz Homole. To założony w 1963 r. rezerwat zlokalizowany w Małych Pieninach. Sam wąwóz ma długość 800 m, a jego ściany sięgają 120 m wysokości. 

Jak wziąć udział w loterii Bądź EKO z Pekao

W loterii Bądź EKO z Pekao mogą wziąć udział klienci, którzy posiadają co najmniej jedną kartę płatniczą Mastercard lub Maestro (debetową lub kredytową) wydaną przez Bank Pekao. Żeby zgłosić swój udział w loterii, należy zalogować się do bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji PeoPay i do 31 grudnia 2021 r. wypełnić formularz. Wiadomość z informacją na ten temat znajdziemy w poczcie wewnętrznej, na bannerze lub w powiadomieniu push. Następnie należy zapoznać się z regulaminem i wyrazić zgody.

Wystarczy zarejestrować się raz w loterii, by brać w niej udział, nawet w sytuacji, gdy posiadamy więcej niż jedną kartę. 

Zasady loterii są proste. 1 płatność kartą to 1 los. W przypadku karty kredytowej za 1 płatność otrzymujemy 5 losów. 100 dodatkowych losów dla nagrody 1. stopnia można otrzymać za zarejestrowanie się w programie Bezcenne Chwile. 100 losów można otrzymać za zawarcie umowy Pożyczki Ekspresowej w Banku Pekao.

W loterii biorą udział transakcje bezgotówkowe realizowane kartami Mastercard i Maestro Banku Pekao. Dotyczy to również płatności za pośrednictwem Apple Pay i Google Pay.

Losowanie nagrody głównej, czyli samochodu Audi Q4 e-tron odbędzie się 21 stycznia 2022 r. Rowery losowane są od 22 października 2021 r. do 5 stycznia 2022 r.

Przepiękny Rezerwat Wąwóz Homole zyska dzięki loterii Banku Pekao

Bank Pekao podejmuje szereg działań wspierających ochronę środowiska. Do 2024 r. jeden z największych banków w Polsce planuje zorganizować finansowanie na kwotę co najmniej 30 mld zł.

Wsparcie dla Rezerwatu Wąwóz Homole zostanie zorganizowane za pośrednictwem Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Środki przeznaczone zostaną na ochronę łąk i muraw, rzadkich gatunków fauny i flory. Odsłonięte zostaną również skalne ściany, co zwiększy atrakcyjność turystyczną wąwozu. Działania podjęte zostaną w ramach ONZ-owskiej Dekady Odtwarzania Ekosystemów i programu Re.Generacja.

Szczegóły loterii na stronie loteriapekao.pl.

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze