1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

W RTV Euro AGD ruszył Tech Days Cyber Monday. Codzienne sześć najlepszych, unikalnych ofert

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD

Sieć RTV Euro AGD kontynuuje cykl wyprzedaży. Tech Days Cyber Monday to trwająca do poniedziałku akcja, w ramach której codziennie możemy skorzystać ze zróżnicowanych, unikalnych i niepowtarzalnych rabatów na nowe produkty. Dzisiejsza promocja dotyczy m.in. laptopów, tabletów, projektorów oraz gier.

27.11.2021
10:43
W RTV Euro AGD ruszył Tech Days Cyber Monday

Zasady Tech Days Cyber Monday w RTV Euro AGD są bajecznie proste. Od soboty do poniedziałku na witrynie RTV Euro AGD można znaleźć szereg produktów w obniżonych, atrakcyjnych cenach. Codziennie pod cenowe cięcia trafia cześć innych ofert, dlatego witrynę z promocją Tech Days Cyber Monday warto odwiedzać regularnie. Korzystne rabaty są nakładane na zróżnicowane produkty, od topowych projektorów i laptopów po udane konsolowe gry wideo dla dzieci.

Ruszył Tech Days Cyber Monday w RTV Euro AGD. Jakie promocje czekają pierwszego dnia promocji?

Podczas pierwszego z trzech dni wyprzedaży Tech Days Cyber Monday cenowego cięcia doczekał się wszechstronny laptop, konsolowa gra wideo na popularnej licencji, topowy projektor, nowoczesny tablet, sieciowy magazyn danych oraz wydajna pamięć RAM dla graczy:

Laptop Acer Aspire 3 to odpowiedni model dla kogoś, kto szuka uniwersalnego narzędzia do pracy i rozrywki, ale nie chce wydawać znacznych środków. Laptop z procesorem MD Ryzen 3™ 3250U, dyskiem SSD 256 GB oraz 4 GB pamięci RAM możemy nabyć podczas Tech Days Cyber Monday za zaledwie 1499 zł. W sam raz, jeśli szukamy laptopa do nauki zdalnej dla naszego podopiecznego.

 class="wp-image-1949195"

Dla kogo: dla uczniów, do nauki zdalnej, do lekkiej pracy biurowej, do przeglądania multimediów

Patriot Viper Steel DDR4 8GB 3200 CL15 to solidne doładowanie pamięci w komputerze gracza. Dzięki Viperowi przyspieszymy działanie PC oraz zwiększymy stabilność pracy naszej domowej jednostki. Dobrym pomysłem jest zakup dwóch pamięci w promocyjnej cenie, zyskując w ten sposób 16 GB wydajnego RAM-u DDR4. Tyle wystarczy do wszystkich najnowszych gier wideo na wysokich ustawieniach graficznych.

 class="wp-image-1949213"

Dla kogo: dla komputerowych graczy chcących zwiększyć wydajność i szybkość PC

WD My Cloud Home 3TB to elegancki magazyn danych podłączany bezpośrednio do domowego routera Wi-Fi. Sprzęt o nowoczesnym wzornictwie pasuje do współczesnego salonu, a dzięki jego możliwościom wszyscy domownicy korzystający z domowej sieci zyskają łatwy dostęp do plików przechowywanych w rodzinnej chmurze. 3TB na dane wystarczą by stworzyć uniwersalną, bezpieczną kolekcję filmów, zdjęć, muzyki oraz dokumentów.

 class="wp-image-1949228"

Dla kogo: dla osób chcących stworzyć wydajną, wygodną, bezpieczną chmurę rodzinną lub wielką kolekcję zdjęć, filmów i innych danych dostępnych na każdym urządzeniu, w każdym miejscu.

Epson EH-TW7100 to topowy projektor 4K UHD z bardzo wysoką jasnością maksymalną wynoszącą 3000 lumenów. Z taką jasnością projektor bez żadnego problemu wyświetli wyraźny obraz zarówno w nocy, jak również za dnia. Układ optyczny tego urządzenia pozwala na rzut obrazu o przekątnej wynoszącej zawrotne 500 cali. Z kolei dzięki możliwości strumieniowania treści oraz wbudowanym głośnikom Epson staje się urządzeniem kompletnym i wystarczającym, bez konieczności podłączania go do komputera.

 class="wp-image-1949240" width="580" height="386"

Dla kogo: dla wymagających miłośników kina projektorowego, najlepiej posiadających dedykowane pomieszczenie filmowe

Gra wideo Moja Znajoma Świnka Peppa dla konsoli PlayStation 4 (możliwa do uruchomienia również na PlayStation 5 w trybie wstecznej kompatybilności) to jedna z najwyżej ocenianych produkcji dla dzieci jakie zostały wydane w mijającym 2021 roku. Interaktywna przygoda z pełnym polskim dubbingiem jest świetnym prezentem dla dzieci od 3 lat, w sam raz na jesienne oraz zimowe wieczory, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza.

 class="wp-image-1949252"

Dla kogo: dla dzieci od 3 lat znających i lubiących Peppę, dla rodziców chcących, aby ich pociechy grały wyłącznie w solidne i rozwijające produkcje

Nokia T20 4/64GB WiFi to tablet stanowiący multimedialne wsparcie w każdym gospodarstwie domowym. Młodsi mogą na nim grać w ulubione tytuły, starsi czytać e-booki, oglądać filmy i seriale oraz buszować po Internecie. Urządzenia tego typu najlepiej spisuje się jako rodzinne, mobilne centrum multimediów, pozwalające na chwilę relaksu, akurat gdy telewizor w salonie czy komputer jest zajęty przez kogoś innego.

 class="wp-image-1950176"

Dla kogo: w zasadzie, to dla każdego. Od grania w dotykowe gry wideo po czytanie bestsellerowych e-booków, tablet świetnie uzupełnia możliwości wszystkich domowników.

To tylko pierwsza doba promocji Tech Days Cyber Monday. Warto wrócić w kolejne dni.

W 24 godziny od rozpoczęcia akcji pod cenowe cięcia trafi sześć kolejnych zróżnicowanych produktów. Tech Days Cyber Monday w RTV Euro AGD trwa od soboty do poniedziałku, z wielkim finałem w postaci wyjątkowej oferty skrojonej wyłącznie na cyber poniedziałek. Nie wiemy jednak jakie kolejne produkty zostaną objęte rabatami, dlatego promocyjną witrynę AGD Euro RTV warto odwiedzać regularnie. Znajdziecie na niej nie tylko rabaty z okazji Tech Days Cyber Monday, ale również inne, ograniczone czasowo okazje składające się na długi cykl wyprzedaży.

Lokowanie produktu: RTV Euro AGD
Najnowsze