REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Smartfon Realme GT Neo 2 za pół ceny. Ale to jeszcze nic, bo w promocji słuchawki i zegarki taniej o… 99 proc.

Takie atrakcje już jutro, w sobotę, w Media Expert, w C.H. Wola Park w Warszawie. Haczyk? Jeden, ale istotny: kto pierwszy, ten lepszy.

19.11.2021
15:34
Promocja w Media Expert. Realme GT Neo 2 za pół ceny
REKLAMA

Sprzęty realme same w sobie kuszą atrakcyjną ceną (a przy tym naprawdę dobrą jakością), ale przy obniżkach te są jeszcze niższe. Dlatego można się spodziewać, że w Wola Park popisać będzie się trzeba nie tylko punktualnością, ale też zwinnością, zdolnościami akrobatycznymi i dość silnymi ramionami pomagającymi w przepychankach. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

REKLAMA

Jak informuje realme, promocje są duże, ale limitowane

Taniej będzie można kupić:

  • 20 smartfonów realme GT NEO 2, wersja 8/128 GB (rabat do 50 proc.);
  • 20 zestawów słuchawek bezprzewodowych realme Buds Q2 (rabat do 99 proc.);
  • 60 zegarków realme Watch 2 Pro (rabat do 99 proc.).

Akcja sprzedażowa odbędzie się w godzinach 14:00-18:00, w sobotę 20 listopada. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie klienci, którzy zjawią się w specjalnie przygotowanym na tę okazję pop-up store Media Expert w warszawskim C.H. Wola Park przy ul. Górczewskiej 124.

Pula wszystkich produktów objętych rabatami została podzielona na cztery równe części (5 + 5 + 15) na każdą godzinę trwania promocji. Dzięki temu z oferty będą mogli skorzystać również ci klienci, którzy zjawią się w pop-up store Media Expert w trakcie lub nawet pod koniec całego wydarzenia.

50 proc. zniżka oznacza, że GT Neo 2 kosztować będzie jedyne 1049,50 zł. Mówimy tutaj o smartfonie, który zadebiutował 15 listopada i nawet w swojej pełnej cenie jest godny polecenia, o czym pisał Dawid:

Moim zdaniem tak, ponieważ model ten jest wyceniony adekwatnie do możliwości. Wariant 8/128 GB kosztuje 2099 zł, zaś 12/256 GB zaledwie 2299 zł. Dodatkowo w przedsprzedaży są jeszcze tańsze i można je kupić kolejno za 1799 zł oraz 1999 zł. To doskonałe ceny za naprawdę dobre urządzenia przeznaczone dla graczy. Jeżeli ktoś szuka właśnie takiego sprzętu, powinien mocno rozważyć kupno właśnie nowego modelu od realme. Raczej nie znajdzie nic lepszego za około 2000 zł.

REKLAMA

Z kolei słuchawki realme Buds Q2 kosztują ok. 110 zł, zaś realme Watch 2 Pro – niecałe 300. 99 proc. sprawia, że sprzęty będą dosłownie za grosze. Może nie są to aż tak intrygujące produkty jak w przypadku GT Neo 2, ale i tak nie mam zamiaru wybrzydzać. Tym bardziej że z zegarkami realme miałem do czynienia i to naprawdę ciekawa, bardzo tania opcja.

Owszem, z oferty skorzystają nieliczni. Pamiętając wyprzedaże Xiaomi w centrach handlowych, trzeba liczyć się z tym, że bój o smartfony, zegarki i słuchawki będzie zacięty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA