1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Promocja na Aliexpress. Popularny irygator Oclean W10 w dobrej cenie

Lokowanie produktu: Zbankx

Na Aliexpress rusza promocja na irygator do zębów. Urządzenie Oclean W10 można kupić o ponad 60 zł taniej.

11.10.2021
11:47
Irygator Oclean W10 - promocja na Aliexpress

Gdy myślimy o urządzeniach służących do zapewniania higieny jamy ustnej, przychodzi nam do głowy elektryczna szczoteczka do zębów, najlepiej soniczna. Nie jest to jednak jedyny sprzęt, który pomoże w walce o piękny uśmiech. Szczoteczka jest oczywiście kluczowa i zawsze będzie podstawową bronią w tym arsenale, ale przyda jej się wsparcie, które zapewni irygator do zębów. 

Co to jest irygator do zębów

To niezwykle proste w obsłudze urządzenie służące do płukania zębów. Nie jest to jednak zwykłe płukanie, bo takie możemy sobie zapewnić z wykorzystaniem kubka i wody z kranu, ale płukanie pod ciśnieniem.

 class="wp-image-1889243"
Irygator Oclean W10 - promocja na Aliexpress

Irygator pomoże usunąć resztki pokarmu z przestrzeni międzyzębowych i będzie skutecznie przyczyniał się do hamowania rozwoju płytki nazębnej. Strumień wody pod ciśnieniem poprawi też krążenie w dziąsłach. Irygator sprawdzi się u osób korzystających z aparatu ortodontycznego, ułatwiając dbanie o higienę.

Jak korzystać z irygatora? Napełniamy zbiorniczek z wodą, wybieramy końcówkę i kierujemy strumień wody na zęby. Do wyboru mamy kilka trybów różniących się ciśnieniem strumienia.

Irygator Oclean W10 - promocja na Aliexpress class="wp-image-1889246"
Irygator Oclean W10 - promocja na Aliexpress

Gdzie kupić irygator?

Na Aliexpress rusza właśnie dobra promocja bardzo popularnego irygatora Oclean W10. To minimalistycznie zaprojektowane urządzenie przypominające swym wyglądem termos, dostępne jest w dwóch kolorach: limonkowej zieleni i brzoskwiniowym różu. Projekt otrzymał wyróżnienie World Design Recognition i został nagrodzony w konkursie Reddot 2021. Do jego obsługi służą dwa przyciski: zasilania i zmiany trybu płukania. 

Sercem irygatora Oclean W10 jest bezszczotkowy silnik generujący 1400 impulsów na minutę. Producent zapewnia, że wystarczy 1 minuta, by skutecznie wypłukać zęby i oczyścić je z resztek jedzenia po posiłku. Taki zabieg będzie znacznie przyjemniejszy niż przy użyciu nici dentystycznej.

Zaleca się, by na początku skorzystać z delikatnego trybu płukania, by przyzwyczaić jamę ustną i następnie zwiększać ciśnienie stosownie do potrzeb. Irygator Oclean W10 oferuje 5 trybów: na żądanie, delikatny, pulsujący, standardowy, intensywny. 

 class="wp-image-1889249"
Irygator Oclean W10 - promocja na Aliexpress

W zestawie otrzymujemy 4 końcówki. Standardowa służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Ortodontyczna przyda się w przypadku, gdy korzystamy z aparatu. W pudełku znajdziemy też końcówkę do płukania kieszonek zębowych oraz osobną nasadkę do czyszczenia języka.

Akumulator urządzenia wystarczy na miesiąc pracy. Naładujemy go za pośrednictwem złącza USB typu C. Podczas płukania co 15 sekund będziemy otrzymywać przypomnienie o konieczności zmiany obszaru jamy ustnej, który poddawany jest irygacji.

Irygator Oclean W10 w promocji na Aliexpress

11 października rusza na Aliexpress promocja, w ramach której irygator Oclean W10 kupimy za 49,99 dol. (około 195 zł) zamiast 59,99 dol (ok 240 zł).

Promocja składa się z 3 etapów.

  • Pierwszych 300 klientów, którzy kupią irygator otrzyma również szczoteczkę soniczną Oclean F1.
  • W czasie trwania promocji od 11 do 15 października, 50 klientów dokonujących dowolnych zakupów na Aliexpress ma szansę wygrać opisywany irygator Oclean W10.
  • W tym samym czasie 50 pierwszych zakupów na najwyższą kwotę otrzyma odkażający żel do rąk.

Irygator Oclean W10 można kupić na stronie Aliexpress.

Lokowanie produktu: Zbankx
Najnowsze
Zobacz komentarze