REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Europa Universalis IV za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store nieustannie promuje swoją gamingową platformę cotygodniowym rozdawaniem gier. Użytkownicy usługi mają siedem dni na kupno Europa Universalis IV ze 100-procentowym rabatem.

01.10.2021
8:11
europa universalis iv za darmo
REKLAMA

Każdego tygodnia wybrane gry z Epic Games Store są dostępne do kupienia za 0 zł. Co siedem dni udostępniana jest nowa gra z takim promocyjnym rabatem. Gry kupione za 0 zł już na stałe są przypisane do konta gracza, nawet po okresie promocyjnym. Jeżeli gracz nie załapie się na promocję i kupi grę w innym terminie, będzie musiał zapłacić standardową kwotę. Dostęp do Epic Games Store jest darmowy, nie wymaga opłacania żadnego abonamentu.

REKLAMA

Europa Universalis IV – okazja. Rabat 100 proc. na Epic Games Store.

Europa Universalis IV zastępuję ubiegłotygodniową grę – również hit – w formie The Escapists. Nowa propozycja to bardzo wysoko oceniana gra strategiczna od Paradoxu, w której zadaniem gracza jest skuteczne zarządzanie krajem w czasach średniowiecza. Zarządzać trzeba odkryciami, handlem, działaniami wojennymi i dyplomacją.

REKLAMA

Za darmo została udostępniona podstawowa gra w wersji kompletnej, bez żadnych ograniczeń. Do pakietu nie zostały jednak dodane rozszerzenia DLC wydane po premierze samej gry. Te opcjonalne dodatki zainteresowani muszą sobie kupić.

Gra dostępna jest w wersji dla Windows 8.1 (lub nowszy) oraz macOS. Niestety, wersji dla Linuxa nie ma w pakiecie. Ta została wydana wyłącznie na konkurującej z Epiciem platformie Steam. Promocja będzie dostępna do 7 października.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA