REKLAMA

Tak wygląda Samsung Galaxy S22 na pierwszym obrazku

Samsung Galaxy S22 i S22 Plus właśnie pojawiły się na pierwszych renderach stworzonych na bazie przecieków. Smartfony wyglądają niemal jak poprzednicy, ale w tym wypadku „niemal” to słowo-klucz.

27.09.2021 18.13
Samsung Galaxy S22 na pierwszym renderze. Diabeł tkwi w szczegółach
REKLAMA

Bez przedłużania: tak wygląda Samsung Galaxy S22 na pierwszym rednerze.

REKLAMA

Skąd taki render, zapytacie. Stworzył go grafik ZoutonUS na bazie przecieków udostępnionych przez słynnego i (niemal) nieomylnego OnLeaks. Ten ostatni ma bardzo długą historię sprawdzonych przecieków, więc można założyć, że jego najnowsze informacje również są prawdziwe.

Co widzimy na renderze? Przede wszystkim, nowe smartfony będą wyglądać niemal identycznie jak poprzednicy. Mamy ten sam, bardzo charakterystyczny układ aparatów z tyłu. Mamy też wąskie ramki z przodu. Czy zwróciliście jednak uwagę na dolną ramkę? Tak, okazuje się, że tym razem ma ona taką samą grubość jak wszystkie pozostałe.

Samsung Galaxy S22 będzie ukłonem w kierunku fanów symetrii.

Ramki równej długości z każdej strony to element, na który smartfony z Androidem musiały czekać naprawdę długo. Dotychczas właściwie każdy model miał nieco grubszą dolną ramkę, co nieco psuło estetykę. Idealnie równe ramki miał tylko iPhone, ale w jego przypadku cały efekt psuje notch.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym tygodniu pojawił się inny przeciek mówiący, że seria Galaxy S22 doczeka się cienkich i symetrycznych ramek. Autorem tego przecieku był inny leaker, Ice Universe.

Jeśli chodzi o rozmiary smartfonów, wypadają one następująco:

REKLAMA
  • Samsung Galaxy S22: 146 x 70,5 x 7,6 mm (według przecieku)
  • Samsung Galaxy S21: 151,7 x 71,2 x 7,9 mm
  • Samsung Galaxy S22 Plus: 157,4 x 75,8 x 7,6 mm (wg przecieku)
  • Samsung Galaxy S21 Plus: 161,5 x 75,6 x 7,8 mm

Zmiany w wyglądzie będą więc kosmetyczne, ale jednocześnie istotne dla osób, które cenią sobie dopracowane wzornictwo. Data premiery nowych smartfonów nie została jeszcze ogłoszona, ale spodziewamy się, że seria Galaxy S22 zadebiutuje w styczniu 2022 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA