1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Lodówka LG z serii V+ znacząco poprawi komfort życia. Jest cicha, elegancka i świetnie chłodzi

Lokowanie produktu: LG

Lodówki wydają się mało atrakcyjnym tematem technologicznym, ale to powszechny błąd. Zastosowana w nich technologia potrafi zaskoczyć wielu ludzi, a niektóre rozwiązania zmieniają całkowicie sposób korzystania z lodówki. Lodówka LG z serii V+ jest tak dobra, że będzie moją następną lodówką.

28.09.2021
11:13
lodówka lg V+

Kiedy wybierałem lodówkę do własnego mieszkania, popełniłem błąd techniczny, mianowicie wybrałem taką z błyszczącym frontem. Nie zdawałem sobie sprawy, ile odcisków palców potrafi zebrać taka lodówka. Dlatego kolejna będzie z matowym wykończeniem, bo jednocześnie jest to eleganckie, a do tego nie zbiera odcisków palców.

Miłym akcentem jest wkomponowanie wyświetlaczy w pokrywę lodówki. Dzięki temu całość nabiera szlachetnego wyglądu. Wyświetlane są informacje o temperaturze panującej w środku lodówki oraz w zamrażalniku.

lodówka lg V+ class="wp-image-1867359"

Ale nawet najpiękniejsza lodówka musi przede wszystkim zapewniać odpowiednie chłodzenie

W tym modelu LG zastosowało sprężarkę liniową, która jest bardziej efektywna od zwykłej. Dzięki niej we wnętrzu zapewnione jest równomierne chłodzenie, a wahania temperatury powstałe w wyniku otwarcia drzwi są błyskawicznie niwelowane. Wpływa na to również zastosowanie technologii Door Cooling+. Jej działanie można porównać do kurtyny powietrznej, która za pomocą zimnego powietrza błyskawicznie wyrównuje poziom temperatury we wnętrzu lodówki. Ma to kluczowy wpływ na zachowanie świeżości przechowywanych produktów.

lodówka lg v+ class="wp-image-1867353"

W środku lodówki LG zastosowało dwie specjalne szuflady. Jedna z nich – FreshBalancer, to szuflada, w której możemy regulować poziom wilgotności. Innego poziomu wymagają warzywa, a innego warzywa. Dzięki tej szufladzie zachowują świeżość przez wiele dni. Nie tracą przy tym cennych wartości odżywczych.

lodówka lg V+ class="wp-image-1867350"

Druga szuflada nosi oznaczenie FreshConverter, w której można przechowywać produkty, do których przechowywania wymagana jest inna temperatura. Dzięki specjalnemu suwakowi można ją ustawić w zależności od rodzaju produktu. Dla mięsa będzie to -2°C, dla ryb 0°C, a dla warzyw 3°C.

lodówka lg V+ class="wp-image-1867347"

Oprócz tych szuflad w środku mam dużo miejsca na przechowywanie. Wielu klientów ucieszy się ze specjalnej półki na wino. LG nie zapomniało również o tym, że czasem trzeba przechować wysokie produkty. Pomoże w tym funkcja składania półek.

lodówka lg V+ class="wp-image-1867368"

Lodówka jest niewiarygodnie cicha. Jej poziom głośności podczas pracy wynosi 36 dB. To mniej więcej poziom rozmowy przeprowadzonej szeptem. Docenicie tę funkcję nocą. Lodówka jest energooszczędna, ma klasę energetyczną C, czyli dawne A+++ 10 proc. W wyniku zmiany oznaczeń dla całej Unii Europejskiej łatwiej się teraz połapać w poziomie energooszczędności. Żadna lodówka na rynku nie ma klasy A, a klasa B zarezerwowana jest dla lodówek z ceną tak kosmiczną, że zaoszczędzony prąd pokryje różnicę w cenie zakupu dopiero jeżeli lodówkę przekażemy w spadku naszym wnukom. Klasa C jest idealnym wyborem do mieszkania.

lodówka lg V+ class="wp-image-1867371"

Nowoczesną lodówkę obsłużymy za pomocą aplikacji LG ThinQ. Dzięki niej możemy zmienić temperaturę we wnętrzu lodówki, zarządzać programami pracy przewidzianymi dla lodówki i zamrażalnika. Za pomocą funkcji Smart Diagnosis możemy wykryć ewentualne nieprawidłowości w działaniu lodówki i uzyskamy wskazówki jak je rozwiązać samodzielnie. Jeżeli usterka będzie na tyle poważna, że konieczne będzie wezwanie serwisu, to otrzyma on kompletną informację, o tym co się stało, więc będzie mógł błyskawiczne rozwiązać problem.

lodówka lg V+ class="wp-image-1867356"

Lodówki LG z serii V+ to świetny wybór na lodówkę, która nie dość, że świetnie sprawdzi się w swoich podstawowych funkcjach, to dodatkowo jest cicha i wygląda elegancko.

Lokowanie produktu: LG
Najnowsze