REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Far Cry 3 (ten najlepszy) za darmo. Odbierzesz go w Ubi Store

Czy znasz definicję szaleństwa? To robienie tej samej gry co roku. Dlatego zamiast grać w kopię kopii kopii, zagraj w oryginał, czyli Far Cry 3. Teraz jest za darmo.

08.09.2021
18:28
Far Cry 3 (ten najlepszy) za darmo. Odbierzesz go w Ubi Store
REKLAMA

Za chwilę pojawi się w sprzedaży Far Cry 6, z którym wiążę duże nadzieje, ale jednocześnie obawy. Niestety każda kolejna część serii wygląda jak dokładnie ta sama gra osadzona w nieco innym terenie. Każda kolejna odnosi też mniejszy sukces niż kultowy Far Cry 3.

REKLAMA

Far Cry 3 miał premierę w listopadzie 2012 r. Od tego czasu gra trafiła na pecety, konsole PlayStation 3 i Xbox 360, a także na kolejną generację, czyli PlayStation 4 i Xbox One. I choć gier serii Far Cry — jeśli dobrze liczę — pojawiło się aż 11, to w agregacie ocen Metacritic najwyższe oceny ma właśnie Far Cry 3. Tytuł ma średnią ocen wynoszącą 91/100.

Far Cry 3 był pierwszą odsłoną serii, która wrzucała gracza w zamknięty, odizolowany od reszty świata teren, na którym panuje lokalny samozwańczy władca, nasz antagonista. W grach Far Cry jest to niezrównoważona osoba — by nie powiedzieć „kompletny szaleniec” — o militarnych zapędach.

W Far Cry 3 tym antagonistą jest Vaas Montenegro, postać absolutnie kultowa w środowisku graczy. W grze uświadczymy wiele świetnych dialogów i monologów Vaasa, w tym najbardziej znany, opisujący definicję szaleństwa. Postać została fenomenalnie zagrana przez Michaela Mando, który użyczył Vaasowi twarzy, głosu i temperamentu.

Każdy kolejny Far Cry starał się powtórzyć sukces trójki, ale oryginał może być tylko jeden. Teraz możesz go odebrać za darmo.

Far Cry 3 za darmo w sklepie Ubisoftu.

W Ubisoft Store można przypisać do swojego konta grę Far Cry 3 zupełnie za darmo. Pobierzemy ją na PC za pośrednictwem Ubisoft Connect.

REKLAMA

Gra ma — jak na dzisiejsze standardy — bardzo niskie wymagania sprzętowe, więc odpalimy ją nawet na starszych pecetach. Do gry wystarczy procesor Intel Core 2 Duo 2,66 GHz, 4 GB RAM i karta graficzna z obsługą DirectX 9 i z 512 MB pamięci. Tytuł zajmuje ok. 15 GB na dysku.

Jeżeli już grałeś w Far Cry 3, nie muszę cię przekonywać o wyjątkowości tego tytułu. A jeśli nie grałeś, co jeszcze robisz w tym tekście? Pobierz grę i sprawdź na własnej skórze jak to jest palić miotaczem ognia nielegalne pola uprawne marihuany w rytm dubstepu Skrillexa i Damiana Marleya.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA