REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Odwiedź dziś Media Markt. Spersonalizowaną folię na telefon dostaniesz za złotówkę

Chcesz mieć spersonalizowany telefon, ale nie lubisz nosić etui, które powiększa jego rozmiar? To świetnie, bo MediaMarkt wprowadza spersonalizowaną folię ochronną. Tylko dziś kupisz ją za złotówkę.

27.08.2021
8:21
samsung smart cover etui za darmo
REKLAMA

Spersonalizowana folia ochronna to nowa usługa, która od dziś trafia do wszystkich sklepów stacjonarnych MediaMarkt. Każdy klient może zaprojektować, a potem odebrać folię, którą następnie można okleić smartfon.

REKLAMA
 class="wp-image-1836421"

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie lubią nosić smartfona w etui, ale które chciałyby spersonalizować swoje urządzenie, a jednocześnie zabezpieczyć je w podstawowy sposób. Folia co prawda nie uchroni od skutków upadku, ale za to powinna całkiem nieźle ochronić smartfon przed zarysowaniami. Nie zabraknie też klientów, którzy za pomocą folii będą chcieli zamaskować rozbite plecki smartfona.

Jak zaprojektować i odebrać spersonalizowaną folię na telefon w MediaMarkt?

Od dziś w każdym sklepie stacjonarnym MediaMarkt w Polsce można odebrać spersonalizowaną folię ochronną za symboliczną złotówkę. Z kolei w dniach 28-29 sierpnia będzie można kupić promocyjny pakiet zawierający zabezpieczenie spersonalizowaną folią i ochronę ekranu w cenie 80 zł.

REKLAMA

Wróćmy jednak do samej folii. Składa się ona z kilku warstw, a warstwa z wydrukowanym zdjęciem lub grafiką znajduje się w środku, więc nie będzie się ścierać w trakcie używania smartfona. Folie można dowolnie zmieniać, a na każdy egzemplarz jest przyznawana gwarancja trwająca aż pięć lat. Po oderwaniu folii od smartfona nie zostaje żaden ślad.

Folię z własnym wydrukiem można odebrać w Strefie Usług w sklepach stacjonarnych MediaMarkt. Wcześniej możemy zaprojektować własny wzór online w aplikacji Skeen designer. Po przyjściu do sklepu wystarczy podać kod stworzonego projektu, a Strefa Usług zajmie się wydrukiem i montażem folii na smartfonie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA