1. Spider's Web
  2. Technologie

Play oferuje rekordowo tani Internet stacjonarny, do tego telewizję za 10 zł

Lokowanie produktu

Stacjonarny Internet z prędkością 150 Mbit/s oraz telewizja z nowoczesnym dekoderem 4K HDR i dostępem do ponad 40 kanałów. Wszystko to w cenie od 30 zł miesięcznie, na jednej wygodnej fakturze.

20.08.2021
9:06
Internet stacjonarny + telewizja w Play już za 45 zł, nawet bez numeru

Współcześnie coraz rzadziej opłaca się korzystać z usług wielu rozmaitych dostawców treści. Oferty i pakiety łączone to źródło korzystnych rabatów, czego najnowsza oferta sieci Play jest doskonałym przykładem. Połącz stacjonarny Internet i telewizję na jednym rachunku, a zapłacisz rekordowo niski abonament. W Play dostęp do ponad 40 kanałów telewizyjnych oraz Internet 150 Mbit/s kosztuje mniej niż kiedykolwiek.

 class="wp-image-1783498"

Ponad 40 kanałów telewizyjnych i stacjonarny Internet 150 Mbit/s za 30 zł miesięcznie to bardzo konkurencyjna oferta.

Piszę to w oparciu o własny przykład, ponieważ sam płacę na własnym osiedlu dwa razy tyle za kablową telewizję i sieć. Tymczasem Play zbija ceny swoich usług, łącząc je na wspólnym, wygodnym rachunku. Na co można liczyć, decydując się na promocyjną ofertę łączoną u tego operatora?

W cenie 30 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do stacjonarnego Internetu z prędkością 150 Mbit/s. Modem, który podłączy nam instalator z sieci Play, działa jednocześnie jako bezprzewodowy router. Co za tym idzie, znika konieczność kupowania dodatkowego urządzenia, jeśli chcemy cieszyć się własnym WiFi w domu lub mieszkaniu. Taki Internet stacjonarny nie ma limitu pobierania danych, bez względu, ile danych pobierasz lub wysyłasz. Do tego Play pomaga nowym klientom w wypowiedzeniu obecnej umowy lub zwrocie routera od innego dostawcy Internetu.

 class="wp-image-1765977"

Play przekonuje, że oferuje jeden z najtańszych - a właściwie najtańszy - ogólnodostępny stacjonarny Internet po kablu koncentrycznym w Polsce. Operator dokumentuje to na własnym porównaniu cen, gdzie zestawia swoją ofertę z ofertami innymi dostawcami Internetu o ogólnokrajowym zasięgu.

Sama telewizja to z kolei nowoczesny dekoder 4K HDR, ponad 40 kanałów i możliwość oglądania na laptopie czy smartfonie.

Decydując się na telewizję PLAY NOW TV razem z Internetem stacjonarnym w pakiecie za 30 zł, otrzymujemy dekoder podłączany do telewizora. TV BOX to urządzenie 4K HDR z dostępem nie tylko do telewizji, ale także aplikacji z Google Play. YouTube, Netflix, HBO GO, TED, Prime Video, Ipla i wiele więcej - nie brakuje niczego. Dołączany pilot bezprzewodowy posiada wygodne przyciski skrótów do popularnych platform VoD oraz wbudowany mikrofon z funkcją wyszukiwania głosowego. Dekoder umożliwia nagrywanie wybranych treści, z możliwością przechowania ich w chmurze przez 180 dni. Do tego dochodzi pauzowanie, cofanie i oglądanie od początku treści na żywo.

Platforma telewizyjna PLAY NOW TV wykracza jednak daleko poza wielki ekran w salonie. Dzięki dedykowanej aplikacji oraz serwisowi internetowemu, abonenci Play mają dostęp do telewizji oraz treści wideo także z poziomu smartfonu, tabletu, a nawet przeglądarki internetowej uruchomionej na komputerze stacjonarnym czy laptopie.

 class="wp-image-1765980"

Pełną listę kanałów oferowanych w pakiecie od 30 zł można znaleźć w tym miejscu. W przypadku osób, które nie są dotychczasowymi klientami Play, mogą oni skorzystać z tej oferty w cenie 50 zł.

Jeśli zaś szukasz tylko Internetu stacjonarnego, absolutnie każdy może skorzystać z oferty na czas nieokreślony, bez okresu zobowiązania już za 40 zł miesięcznie. Warto sprawdzić dostarczane łącze a jeśli nie będziesz zadowolony, zawsze możesz rozwiązać umowę. Dostępność usługi pod twoim adresem sprawdzisz na tej stronie.

Tekst powstał we współpracy z siecią Play

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze