1. Spider's Web
  2. Technologie

Jaki abonament dla dziecka? Najwięcej Internetu w telefonie za najniższą cenę to atut Virgin Mobile

Lokowanie produktu

W czasach pakietów łączonych oraz grupowych rabatów osobny abonament dla dziecka po prostu się nie opłaca. O wiele lepiej skorzystać z oferty grupowej, oszczędzając w ten sposób znaczne środki, a także zyskując finansową kontrolę nad przypisanym numerem. Tutaj wyróżnia się oferta Virgin Mobile, ze względu na wielki pakiet Internetu w telefonie, tak ważnego dla podopiecznych.

31.08.2021
20:01
Abonament grupowy Virgin Mobile to dobra opcja dla dziecka

Abonament komórkowy jest tak dobry, jak liczba gigabajtów oddanych do dyspozycji użytkownikowi telefonu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nasi podopieczni, dla których dostęp do szybkiego Internetu jak kwestią nadrzędną. Granie online, oglądanie filmów, seriali i streamów, słuchanie muzyki, dzielenie się zdjęciami - to wszystko działania bezwzględnie uszczuplające comiesięczny limit gigabajtów, po przekroczeniu którego połączenie z siecią odczuwalnie zwalnia. Nic zatem dziwnego, że podczas wyboru abonamentu dla dzieci pakiet dostępnych GB ma znaczenie kluczowe. Z ich perspektywy wręcz najważniejsze.

Jako gracz i pasjonat nowych technologii, doskonale to rozumiem. Smartfon wielokrotnie służył mi jako główne źródło Internetu, którym dzieliłem się z laptopem, delektując się słońcem w miejskim ogrodzie. Dzięki Internetowi uruchamiam najnowsze konsolowe gry na telefonie, za pośrednictwem nowoczesnej chmury. Wielki pakiet danych ma dla mnie znacznie większe znaczenie niż SMS-y, MMS-y i połączenia głosowe. Im młodsze pokolenie, tym rola Internetu w telefonie wyłącznie rośnie. Co więcej, połączenie z siecią to także forma zapewnienia bezpieczeństwa dziecku, z możliwością natychmiastowego kontaktu czy znajomością położenia. Rodzice oraz opiekunowie muszą sobie zdawać z tego sprawę.

Niestety, im więcej gigabajtów w abonamencie, tym większa jest jego cena. Na szczęście nie zawsze musi tak być.

 class="wp-image-1840990"

Grupowa oferta operatora Virgin Mobile łączy dwa najważniejsze elementy dobrego abonamentu komórkowego: niską cenę oraz wielką paczkę danych do comiesięcznego wykorzystania. To zaleta abonamentu grupowego, dzięki któremu kolejni członkowie naszej rodziny mogą korzystać z aż 50-procentowego rabatu. Wszyscy, bez wyjątków. Żona, córka i syn z abonamentem za połowę normalnej ceny? Wystarczy przenieść numer do Virgin Mobile i po sprawie.

Wszyscy posiadacze abonamentu grupowego w Virgin Mobile otrzymują aż po 30 GB danych do comiesięcznego wykorzystania, w tym 3,39 GB roamingu w UE. Do tego dochodzą SMS-y, MMS-y oraz połączenia telefoniczne bez żadnych limitów. To na ten moment największa pula gigabajtów w ofercie WSZYSTKICH polskich operatorów w przedziale abonamentu do 29 zł miesięcznie. Operatorzy infrastrukturalni chcą za podobną paczkę danych w telefonie średnio od 45 do nawet 60 zł miesięcznie. Korzyść jest więc widoczna gołym okiem.

Te 30 GB w zupełności wystarczy, aby nasi podopieczni bez przeszkód korzystali z Netfliksa, grali online ze znajomymi, słuchali ulubionej muzyki oraz brali udział w kursach online z filmami instruktażowymi. Od szkolnej konferencji na Zoomie po szybką rundkę w Fortnite, mając 30 GB w kieszeni, nie musimy obawiać się, że nagle nasze połączenie baaaardzooo zwoooolni. Sam zresztą bym nie pogardził takim pakietem danych. Jestem u innego operatora i boli mnie, że płacę więcej, dostając mniej w zamian.

Ile można oszczędzić, przenosząc rodzinę do Virgin Mobile? Prawie 60 zł miesiąc w miesiąc.

Zasada promocji jest banalnie prosta, jasna i czytelna: osoby przenoszące numer mogą decydować się na abonament grupowy od dwóch do nawet pięciu użytkowników. Koszt abonamentu dla pierwszego użytkownika wynosi 29 zł miesięcznie, z kolei każdy następny członek grupy płaci już tylko 14,50 zł. Niezależnie od tego, czy w grupie mamy (nie licząc siebie) dwie, trzy czy cztery osoby, każda z nich otrzymuje rabat wynoszący aż połowę standardowej kwoty. Zakładając, że tworzymy rodzinną paczkę pięciu osób, daje to łączną oszczędność wynoszącą 58 zł. Co miesiąc. Tak to wygląda na przykładzie:

Abonament grupowy Virgin Mobile. SMS-y, MMS-y i połączenia bez limitu, 30 GB co miesiąc, w tym 3,38 GB roaming w UE. Opłaty uwzględniają rabaty 5 zł za udzielenie zgody na otrzymywanie e-faktury i 5 zł za udzielenie zgód marketingowych:

  • pierwszy członek grupy: 29 zł/m
  • drugi członek grupy: 14,50 zł/m
  • trzeci członek grupy: 14,50 zł/m
  • czwarty członek grupy: 14,50 zł/m
  • piąty członek grupy: 14,50 zł/m
 class="wp-image-1840987"

Abonament grupowy w Virgin Mobile jest świetnym rozwiązaniem, gdy decydujemy się na SIM dla podopiecznych. Wszystkie numery muszą być zarejestrowane na jednego użytkownika, co umożliwia pełną kontrolę nad wydatkami dzieci oraz rodziny Po drugie, wcześniej wspomniany obfity pakiet gigabajtów sprawia, że abonament spełni oczekiwania młodszych, najczęściej niezwykle zaangażowanych sieciowo użytkowników. Często jest tak, iż w przypadku atrakcyjnych cenowo ofert łączonych otrzymujemy mało atrakcyjne abonamenty. Z ofertą Virgin Mobile jest inaczej: mamy nielimitowane wiadomości oraz połączenia, wystarczający roaming UE oraz wielki pakiet danych.

Co świetne, taką grupę można stworzyć z zupełnie nowych numerów, dołączyć do grupy numer innego operatora, a nawet przenieść numer z oferty na kartę. Jedyny warunek stawiany przez operatora to podpisanie umowy na 24 miesiące. Pełen regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze