REKLAMA

Lepiej wycisz telefon. Messenger wprowadza emoji z dźwiękiem

Już niedługo użytkownicy Messengera będą mogli zaskakiwać znajomych wysyłając im emoji opatrzone efektem dźwiękowym. Facebook nazywa te nowe emotki soundmoji. I liczy, że staną się bardzo modne.

15.07.2021 18.55
Messenger dźwiękowe soundmoji
REKLAMA

Soundmoji to nowy pomysł Facebooka na ubarwienie rozmów przeprowadzanych za pośrednictwem Messengera. Niebawem wszystkie wersje komunikatora – desktopowe, mobilne, webowa – zostaną wyposażone w nowy przycisk do ich wysyłania.

REKLAMA

Dźwiękowe emoji w Facebook Messenger. Jak wysłać soundmoji?

 class="wp-image-1786684"
Messenger - dźwiękowe soundmoji

Wystarczy otworzyć konwersację z dowolną osobą, wcisnąć przycisk do wstawiania emotikon i wybrać nowododaną kategorię soundmoji, symbolizowaną przez ikonę grającego głośnika. Pojawi się lista dostępnych dźwiękowych emotikon, która ma być z czasem rozszerzana.

REKLAMA

Wśród pierwszych soundmoji znajdują się klaskanie, świerszcze, werble i złowieszczy śmiech, a także emotki inspirowane filmami i serialami – w tym Szybkimi i wściekłymi, Brooklyn 9-9 czy Bridgertonami.

Każda emotka, rzecz jasna, opatrzona jest efektem dźwiękowym. Niestety, nie można zablokować możliwości ich otrzymywania. Można za to wyciszyć Messengera w całości, co zapewne wielu użytkowników po te aktualizacji uczyni.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA