REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

mBank nie działa. Trwa awaria bankowości online

Zła wiadomość dla klientów mBanku. Jeden z największych banków w Polsce nie działa teraz zarówno na desktopie, jak i na urządzeniach mobilnych.

07.07.2021
15:52
mbank nie dziala awaria
REKLAMA

mBank przygotował na środowe popołudnie niemiłą niespodziankę dla swoich klientów. W wyniku awarii nie jest dostępna usługa bankowości online, co potwierdza serwis Down Detector, a bank wysforował się na pierwsze miejsce aktualizowanej na żywo w ramach tej usługi listy.

REKLAMA

Głównymi ogniskami awarii mBanku są takie miasta jak Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Gdynia oraz Szczecin, ale problemy widać też m.in. w Kielcach i Lublinie. Na tym lista jednak się nie kończy, a lokalizacji, w których użytkownicy zgłaszają problemy, przybywa.

mbank nie dziala awaria problem class="wp-image-1775380"
mBank nie działa - logowanie, jeśli już się powiedzie, trwa wieki i nie widać m.in. listy rachunków

mBank nie działa — co się popsuło?

Próby zalogowania się na swoje konto w użytkownika w mBanku trwają obecnie w nieskończoność. Jeśli już uda się przebić przez panel logowania do bankowości online, to i tak nie widać wszystkich informacji. Niedostępna jest np. lista rachunków.

Przykro nam, usługa jest w tej chwili niedostępna. Prosimy spróbować ponownie. Jeśli błąd się powtórzy prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Telefonicznej

Treść komunikatu, jaki otrzymują teraz klienci mBanku

Oprócz tego nie działają teraz przelewy w mBanku — przy próbie wykonania takowych pojawia się komunikat o niedostępności usługi z prośbą o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Jakby tego było mało, przełączanie się między kontami również zajmuje wieki.

REKLAMA

Przedstawiciele mBanku potwierdzają, że awaria trwa

Na profilach w banku w serwisach społecznościowych takich jak Twitter i Facebook pojawiły się już informacje o problemach. Niestety komunikaty są bardzo lakoniczne. mBank nie podaje ani przyczyn awarii, ani nie zdradza, kiedy niedogodności ustąpią. Klientom pozostało uzbroić się w cierpliwość.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA