1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Poszliśmy na plażę pograć na konsolach nowej generacji. Ty też możesz

Lokowanie produktu

Jedni chodzą na plażę się opalać i zażywać kąpieli w Bałtyku. My poszliśmy pograć na konsolach nowej generacji, podłączonych do najlepszych telewizorów dla graczy na rynku.

11.07.2021
8:05
Poszliśmy na plażę pograć na konsolach nowej generacji. Ty też możesz

Jeszcze dziś, 11 lipca 2021 r., możesz odwiedzić Stadion Letni w Gdańsku (Brzeźno), gdzie trwają finały Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej w CS: Go. Z tej okazji partnerzy imprezy przygotowali szereg atrakcji dla graczy. Jest tam również strefa LG, w której miłośnicy gier mogą zasmakować gamingu nowej generacji na konsolach Xbox Series X i Series S, podłączonych do telewizorów LG OLED C1.

LG OLED C1 w strefie LG OLED class="wp-image-1779805"
LG OLED C1 w strefie LG OLED

Strefa LG OLED na Stadionie Letnim to doskonała okazja, by przekonać się, jak pięknie mogą wyglądać gry na konsolach.

Wybraliśmy się do Gdańska wraz z Dawidem Kosińskim, by przyjrzeć się bliżej strefie LG i połączonym możliwościom najnowszego Xboxa oraz najnowszego OLED-a. Relację możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube - Spider’s Web TV:

Gwiazdą strefy OLED był wspomniany wcześniej model C1, który jest wprost stworzony dla konsol nowej generacji; nie tylko ma rozdzielczość 4K i wszystkie korzyści płynące z zastosowania technologii OLED (nieskończony kontrast, wysoka jasność, doskonałe barwy, „prawdziwa czerń”, etc.), ale dysponuje też złączem HDMI 2.1, które pozwala na transmisję sygnału wideo w 4K i 120 FPS. A jako że ekran w LG OLED C1 ma częstotliwość odświeżania 120 Hz, można zobaczyć przystosowane gry nie tylko w pełnej glorii fajerwerków graficznych, ale też pełnej płynności.

LG OLED C1 w strefie LG OLED class="wp-image-1779808"
LG OLED C1 w strefie LG OLED
Xbox Series X w strefie LG OLED class="wp-image-1779811"
Xbox Series X w strefie LG OLED
Xbox Series S w strefie LG OLED class="wp-image-1779814"
Xbox Series S w strefie LG OLED

Więcej o telewizorach LG OLED i ich możliwościach dowiecie się z naszego filmu na Spider’s Web TV:

Oprócz strefy z telewizorami i konsolami jest tu też namiot, w którym można zagrać w grę Valorant, korzystając z monitorów LG z serii Ultra Gear z uchwytem ERGO, który przytwierdza się bezpośrednio do blatu biurka.

A jako że nie samymi grami człowiek żyje, LG zachęca do napicia się zimnego, darmowego smoothie. Jest tylko jeden warunek: trzeba zrobić sobie zdjęcie w budce w rogu namiotu i wstawić je w social media z odpowiednim hasztagiem.

LG OLED C1 w strefie LG OLED class="wp-image-1779799"
 class="wp-image-1779802"

Nie tylko dla fanów e-sportu.

Chociaż finały Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej brzmią jak wydarzenie wyłącznie dla fanów e-sportu, tak przygotowane na Stadionie Letnim w Gdańsku atrakcje zdecydowanie powinny zainteresować także tych graczy, którym z e-sportem nie po drodze. Jeśli właśnie wypoczywasz na wakacjach w Trójmieście i okolicach – zapraszamy na plażę.

*Materiał powstał we współpracy z LG Polska

Lokowanie produktu
Najnowsze