1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Technologie
  4. Tech

Poszliśmy na plażę pograć na konsolach nowej generacji. Ty też możesz

Jedni chodzą na plażę się opalać i zażywać kąpieli w Bałtyku. My poszliśmy pograć na konsolach nowej generacji, podłączonych do najlepszych telewizorów dla graczy na rynku.

Poszliśmy na plażę pograć na konsolach nowej generacji. Ty też możesz

Jeszcze dziś, 11 lipca 2021 r., możesz odwiedzić Stadion Letni w Gdańsku (Brzeźno), gdzie trwają finały Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej w CS: Go. Z tej okazji partnerzy imprezy przygotowali szereg atrakcji dla graczy. Jest tam również strefa LG, w której miłośnicy gier mogą zasmakować gamingu nowej generacji na konsolach Xbox Series X i Series S, podłączonych do telewizorów LG OLED C1.

LG OLED C1 w strefie LG OLED class="wp-image-1779805"
LG OLED C1 w strefie LG OLED

Strefa LG OLED na Stadionie Letnim to doskonała okazja, by przekonać się, jak pięknie mogą wyglądać gry na konsolach.

Wybraliśmy się do Gdańska wraz z Dawidem Kosińskim, by przyjrzeć się bliżej strefie LG i połączonym możliwościom najnowszego Xboxa oraz najnowszego OLED-a. Relację możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube - Spider’s Web TV:

Gwiazdą strefy OLED był wspomniany wcześniej model C1, który jest wprost stworzony dla konsol nowej generacji; nie tylko ma rozdzielczość 4K i wszystkie korzyści płynące z zastosowania technologii OLED (nieskończony kontrast, wysoka jasność, doskonałe barwy, „prawdziwa czerń”, etc.), ale dysponuje też złączem HDMI 2.1, które pozwala na transmisję sygnału wideo w 4K i 120 FPS. A jako że ekran w LG OLED C1 ma częstotliwość odświeżania 120 Hz, można zobaczyć przystosowane gry nie tylko w pełnej glorii fajerwerków graficznych, ale też pełnej płynności.

LG OLED C1 w strefie LG OLED class="wp-image-1779808"
LG OLED C1 w strefie LG OLED
Xbox Series X w strefie LG OLED class="wp-image-1779811"
Xbox Series X w strefie LG OLED
Xbox Series S w strefie LG OLED class="wp-image-1779814"
Xbox Series S w strefie LG OLED

Więcej o telewizorach LG OLED i ich możliwościach dowiecie się z naszego filmu na Spider’s Web TV:

Oprócz strefy z telewizorami i konsolami jest tu też namiot, w którym można zagrać w grę Valorant, korzystając z monitorów LG z serii Ultra Gear z uchwytem ERGO, który przytwierdza się bezpośrednio do blatu biurka.

A jako że nie samymi grami człowiek żyje, LG zachęca do napicia się zimnego, darmowego smoothie. Jest tylko jeden warunek: trzeba zrobić sobie zdjęcie w budce w rogu namiotu i wstawić je w social media z odpowiednim hasztagiem.

LG OLED C1 w strefie LG OLED class="wp-image-1779799"
 class="wp-image-1779802"

Nie tylko dla fanów e-sportu.

Chociaż finały Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej brzmią jak wydarzenie wyłącznie dla fanów e-sportu, tak przygotowane na Stadionie Letnim w Gdańsku atrakcje zdecydowanie powinny zainteresować także tych graczy, którym z e-sportem nie po drodze. Jeśli właśnie wypoczywasz na wakacjach w Trójmieście i okolicach – zapraszamy na plażę.

*Materiał powstał we współpracy z LG Polska

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu