REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Jedna z najlepszych gier mobilnych w świetnej cenie. XCOM: Enemy Within na Androidzie i iOS za 9 zł

XCOM: Enemy Within to jedna z kilku najlepszych gier mobilnych, jakie można sobie sprawić na własny tablet bądź smartfon z odpowiednio wielkim ekranem. Teraz gigantyczna strategia turowa w wersji dla Androida oraz iOS kosztuje zaledwie 9 zł. Brać, bo warto!

28.06.2021
16:44
Świetne XCOM Enemy Within za 9 zł na Androida i iOS
REKLAMA

XCOM: Enemy Within to jeden z najlepszych przykładów na to, że rozbudowane, ambitne i wymagające gry wideo mogą się świetnie odnaleźć na platformach mobilnych. Turowa strategia od weteranów ze studia Firaxis doczekała się rewelacyjnego portu dla Androida oraz iOS. Wielki, wystarczający na kilkadziesiąt długich godzin zabawy tytuł działający na Unreal Engine jest teraz do zdobycia w rewelacyjnej cenie.

REKLAMA
 class="wp-image-1764267"

XCOM: Enemy Within dla Androida oraz iOS kosztuje teraz zaledwie 9 zł.

W cenie 9 zł otrzymujemy podstawową grę XCOM: Enemy Unknown, a także gigantyczne rozszerzenie Enemy Within. Wszystko to przeniesione z komputerów osobistych w skali jeden do jednego, bez żadnych wyraźnych kompromisów ani bez żadnej wyciętej zawartości. Co najlepsze, mobilny XCOM: Enemy Within dla urządzeń mobilnych oferuje polską wersję językową, pomocną podczas stawiania pierwszych kroków w świecie turowej walki z Obcymi.

Nawet wymagający fani komputerowej wersji przyznają, że edycja mobilna została świetnie przygotowana. Tyczy się to zwłaszcza nowego interfejsu oraz systemu sterowania, dopasowanego do możliwości dotykowych ekranów. Dowodzenie drużyną XCOM przy pomocy własnych palców jest niemal równie wygodne i intuicyjne, co przy wykorzystaniu myszki i klawiatury. Warto tylko ostrzec posiadaczy starszych urządzeń mobilnych: XCOM potrafi solidnie rozgrzać smartfony i tablety.

 class="wp-image-1764276"

Jeśli spodoba się wam XCOM: Enemy Within, pamiętajcie, że druga część strategii także doczekała się wersji mobilnej.

REKLAMA

XCOM 2 Collection jest już dostępne w App Store dla urządzeń Apple'a, w zawrotnej cenie 120 zł. Posiadacze Androida muszą poczekać do 13 lipca 2021 r., kiedy to Kolekcja będzie miała swoją oficjalną premierę w sklepie Google Play. Zestaw składa się z gry XCOM 2: War of the Chosen oraz czterech dużych DLC wydanych do gry strategicznej na przestrzeni czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA