Technologie  /  Artykuł

Lampka kempingowa, latarka i zabójca komarów w jednym. Oto SupFire T15

Picture of the author

Zbliżają się wakacje i najwyższa pora pomyśleć o zakupie lampki kempingowej. SupFire T15 o jasności 350 lumenów kupisz już za 119 zł.

W niemal każdym współczesnym telefonie komórkowym mamy wbudowaną diodę doświetlającą, którą umieszcza się zwykle zaraz obok aparatu. Dzięki niej smartfony są w stanie zastąpić nam doraźnie latarki, gdy np. szukamy kluczy za szafką, ale nie ma co się oszukiwać — na dłuższą metę to rozwiązanie nie będzie wystarczające.

Jeśli z wyprzedzeniem wiemy, że w niedalekiej przyszłości będziemy potrzebowali niezawodnego, silnego i samodzielnego źródła światła, warto kupić przenośną lampkę ze wbudowanym akumulatorem. Taki gadżet przyda się w domu w razie awarii prądu, a swe skrzydła rozwinie podczas wakacyjnego wypadu na kemping lub pod namiot.

SupFire T15 to lampka kempingowa, która zabija komary

Przykładem przenośnej lampki z własnym zasilaniem o dużej mocy jest SupFire T15. To niewielka i poręczna lampka kempingowa o wymiarach 135 × 72 × 72 mm i masie 281 gramów, w której zaprogramowano aż pięć trybów świecenia — zarówno zwykłym światłem, jak i światłem UV, które pomoże w walce z… komarami.

Zaletami lampki kempingowej SupFire T15 są długi czas pracy na jednym ładowaniu wynoszący aż 300 minut za sprawą akumulatora 18650 ładowanego poprzez USB. Do tego dochodzą wbudowane w podstawę magnesy. Ułatwiają one zamontowanie źródła światła np. pod sufitem altanki, dzięki czemu akcesorium może udawać żyrandol.

Do ładowania lampki kempingowej SupFire T15 wykorzystuje się port USB kryjący się pod zaślepką

SupFire T15 — lampka i latarka w jednym

SupFire T15 to również bardzo dobra latarka o zasięgu do 320 metrów, w której przednia lampa zapewnia światło mocne, słabe lub stroboskopowe. Do tego dochodzi równomierne oświetlenie boczne. Uczestnicy wakacyjnego wypadu, na który ktoś zabierze taki gadżet, z pewnością będą wniebowzięci.