REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Zadbaj o odpowiedni poziom wilgotności powietrza — kup Smartmi Evaporative Humidifier

Masz już dość suchego powietrza w domu? Pora kupić nawilżacz taki jak Smartmi Evaporative Humidifier, który zadba o to, by poziom wilgotności był zawsze na odpowiednim poziomie.

22.06.2021
7:07
Smartmi Evaporative Humidifier nawilzacz powietrza
REKLAMA

Inteligentny ewaporacyjny nawilżacz powietrza Smartmi Evaporative Humidifier kupisz w Sklepie Spider’s Web za 489 zł.

REKLAMA

Mało osób ma takie szczęście, by mieszkać w miejscu, gdzie wilgotność powietrza jest optymalna i to przez cały rok. W większości przypadków się męczymy ze zbyt suchym lub zbyt wilgotnym powietrzem, co ma negatywny wpływ zarówno na nasz komfort, jak i zdrowie.

Smartmi Evaporative Humidifier nawilzacz powietrza 3 class="wp-image-1756479"
Jak wygląda w środku nawilżacz powietrza na przykładzie Smartmi Evaporative Humidifier

Jeśli w powietrzu jest zbyt dużo wilgoci, to pleśń i grzyby mają dobre warunki do rozwoju, zwłaszcza w kuchniach i łazienkach. Z drugiej strony jeśli wilgotność jest zbyt mała, to mogą nam doskwierać drapanie w gardle, wysuszone spojówki oczu oraz ciężki oddech.

Jak mierzyć i regulować wilgotność powietrza w domu?

W celu zmierzenia i zmiany poziomu wilgotności powietrza należy użyć nawilżacza. Przykładowym modelem urządzenia z tej kategorii jest Smartmi Evaporative Humidifier. Jeśli ważące 5,17 kg urządzenie wykryje, że poziom wilgotności jest zbyt niski, weźmie się do pracy i zacznie uwalniać parę wodną.

Smartmi Evaporative Humidifier nawilzacz powietrza 5 class="wp-image-1756485"
Smartmi Evaporative Humidifier pozwala na uzupełnianie wody podczas pracy

Smartmi Evaporative Humidifier o wymiarach 240 × 240 × 363 mm nawilża powietrze równomiernie i przez długi czas na zasadzie ewaporacji. Suche powietrze jest zaciągane przez urządzenie, które je nawilża i wypuszcza z powrotem do pomieszczenia. Nawilżacz przy okazji usuwa największe zanieczyszczenia.

Co warto wiedzieć o Smartmi Evaporative Humidifier?

Urządzenie wyceniono na mniej niż pół tysiąca złotych, a jego sercem jest silnik z 36 obrotowymi łopatkami. Dzięki temu Smartmi Evaporative Humidifier, który można kontrolować z użyciem aplikacji Mi Home, naśladuje naturalne parowanie i tworzy ultracienką warstwę parującej wody o powierzchni wynoszącej aż 2 m2.

Smartmi Evaporative Humidifier nawilzacz powietrza 4 class="wp-image-1756482"
Jak czyścić Smartmi Evaporative Humidifier?

Smartmi Evaporative Humidifier uwalnia do 240 ml wody na godzinę, w czym pomaga wentylator poprzeczny w górnej części, którego przekrój to aż 85 mm. Co przy tym istotne, nawilżacza nie trzeba ani wyłączać, ani tym bardziej odpinać od prądu przed uzupełnieniem poziomu wody. O tym, że trzeba dolać wody, informuje dioda.

Smartmi Evaporative Humidifier nawilzacz powietrza 2 class="wp-image-1756476"
Do obsługi nawilżacza Smartmi Evaporative Humidifier służy aplikacja Mi Home
REKLAMA

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że Smartmi Evaporative Humidifier podczas pracy nie hałasuje. Emitowane przez niego dźwięki dochodzą maksymalnie do poziomu 47 dB. Nie trzeba się też obawiać zbyt wysokiego poboru prądu, bo ten nie przekracza 8 W. Zbiornik na wodę ma z kolei 4 litry pojemności.

Inteligentny ewaporacyjny nawilżacz powietrza Smartmi Evaporative Humidifier kupisz w Sklepie Spider’s Web za 489 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA