1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Płacisz kartą, możesz wygrać bon podarunkowy. Trwa promocja w Banku Pekao

Lokowanie produktu

Posiadacze kart Visa w Banku Pekao mogą wygrać teraz karty podarunkowe.

11.06.2021
8:44
Płacisz kartą, możesz wygrać kartę podarunkową. Trwa promocja w Banku Pekao

W czerwcu ruszyła promocja w Banku Pekao dla klientów korzystających z kart płatniczych Visa. W każdym miesiącu, aż do września, wygrać można karty podarunkowe.

W czerwcu rozdawane będą karty do sieci sklepów Biedronka, w lipcu do drogerii online Hebe, w sierpniu do sklepu internetowego empik.com, a we wrześniu do sklepów odzieżowych H&M. 

Jak wziąć udział w promocji Banku Pekao?

Na początku powinniśmy wejść na stronę visa.pl/pekao i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest on krótki – wystarczy podać adres e-mail, numer karty płatniczej Visa, zadeklarować, że ukończyło się 18 lat i potwierdzić zapoznanie się z regulaminem.

Co istotne, nie musimy martwić się o bezpieczeństwo danych. Po pierwsze, numer karty podawany przez nas będzie widoczny tylko częściowo na ekranie – ważne by o tym pamiętać podczas wypełniania formularza. Po drugie, Visa zapewnia bezpieczeństwo danych przesyłanych w formularzu. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymamy wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

 class="wp-image-1743333"

Gdy już zarejestrujemy się, powinniśmy wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą Visa na minimum 10 zł. Nie jest przy tym istotne, gdzie zapłacimy kartą, może być to płatność w sklepie spożywczym lub za zakupy w internecie.

W każdym miesiącu nagrodę – e-kartę podarunkową o wartości 20 zł otrzyma pierwszych 2300 uczestników promocji, którzy spełnią wymienione wyżej warunki.

Promocja podzielona została na 4 etapy, a w każdym miesiącu przyznawane są e-karty podarunkowe do innego sklepu. Wystarczy zgłosić się raz, by wziąć udział w etapie, podczas którego dokonaliśmy rejestracji i kolejnych, po nim następujących. Wymagane płatności kartą naliczają się automatycznie, nie musimy więc dodatkowo rejestrować transakcji.  W jednym etapie możemy wygrać tylko jedną nagrodę, ale w całej promocji mamy szansę na 4 wygrane. 

Bank Pekao zwraca uwagę, że osoby aktywnie korzystające z karty płatniczej z łatwością spełnią warunki wzięcia udziału w promocji.

Wybraliśmy takich partnerów promocji, aby nagrody były zróżnicowane i atrakcyjne dla szerokiego grona klientów banku. Ze względu na to, że są w formie e-kart podarunkowych, są też łatwo dostępne do zrealizowania.

- mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą i Segmentami Klientów w Banku Pekao.

Promocja rozpoczęła się 9 czerwca o godzinie 12:00, a potrwa do 30 września do godziny 23:59:59.

Tekst powstał we współpracy z Bankiem Pekao.

Lokowanie produktu
Najnowsze