REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Neverwinter Nights dla iPhone'a i iPada w rekordowo niskiej cenie. Kultowe cRPG kosztuje 9 zł

W App Store dla iPhone'a oraz iPada pojawiła się rewelacyjna okazja. Kultowa gra Neverwinter Nights wsparta wszystkimi dodatkami została przecenione z 50 do zaledwie 9 zł. To rekordowo niska cena, grzechem będzie nie skorzystać.

24.06.2021
15:41
Neverwinter Nights dla iPhone'a oraz iPada za 8 zł
REKLAMA

Graczom w Polsce raczej nie trzeba przedstawiać Neverwinter Nights. Tytuł przeniósł gry cRPG na zasadach Dungeons and Dragons do trzeciego wymiaru. Rewolucja sięgała jednak znacznie dalej. Neverwinter Nights oferowało zestaw narzędzi dla mistrza gry, a także rozbudowany edytor zawartości. Dzięki temu gracze uczestniczyli w niesamowitych sesjach RPG online, wcielając się w unikalne postaci, jakby brali udział w najprawdziwszej sesji role play.

REKLAMA

Neverwinter Nights odpowiada za jedne z moich najwspanialszych wspomnień dotyczących sieciowej rozgrywki. Mam w pamięci pewien polski serwer z niezwykle doświadczonymi mistrzami oraz bardzo profesjonalnymi graczami, rewelacyjnie wcielającymi się w wojowników, druidów i magów. Przypominam sobie długie godziny rozmów w karczmie, gdy relacjonowało się niedawne przygody i wyczyny. Graczom się wtedy naprawdę chciało. Poziom ich zaangażowania, oddania i profesjonalizmu był nie do podrobienia. Chylę nisko czoło przed całą polską społecznością Neverwintera.

 class="wp-image-1760463"

Neverwinter Nights powróciło w wersji mobilnej, która teraz jest do zgarnięcia w rekordowo niskiej cenie.

Gra z App Store dla iPhone'ów oraz iPadów została wyceniona na 50 zł. Jednak teraz, dzięki czasowej promocji, można ją zgarnąć za zaledwie 9 zł. To historycznie najniższa cena oferowana za tę aplikację. Jeszcze nigdy nie było tak tanio. Tym bardziej zachęcam do wydania tych 9 zł, ponieważ w zamian otrzymujemy bardzo obfity pakiet, przekładający się na przynajmniej kilkadziesiąt godzin zabawy.

W skład zestawu z App Store wchodzi podstawowe Neverwinter Nights, dodatek Shadows of Undrentide, dodatek Hordes of the Underdark oraz rozszerzenia Kingmaker, ShadowGuard, Witch's Wake i Adventure Pack. Co świetne, w mobilnym Neverwinter Nights powraca moduł wieloosobowy, dzięki któremu przygody w Faerunie możemy rozgrywać wspólnie z innymi graczami. Tytuł wspiera serwery ze światami do 250 graczy jednocześnie!

 class="wp-image-1760475"

Mobilne Neverwinter Nights: Enhanced Edition doczekało się szeregu świetnych usprawnień.

Tytuł otrzymał nowy interfejs, w pełni wykorzystujący dotykowe ekrany urządzeń iPhone oraz iPad, łącznie z automatycznym skalowaniem. Produkcja oferuje ulepszone efekty graficzne względem oryginału, wyższej jakości tekstury, lepszy kontrast oraz dodatkowe ustawienia głębi obrazu. Mobilna aplikacja umożliwia również obsługę fizycznej klawiatury - np. podłączanej do iPada - dzięki której możemy korzystać z czatu oraz skrótów.

REKLAMA

Niestety, gra jest dostępna wyłącznie w języku angielskim. Nie uświadczymy zatem naprawdę niezłego polskiego dubbingu. Cieszy za to możliwość rozgrywki cross-play, dzięki której posiadacze komputerów osobistych, iPhone'ów oraz iPadów mogą grać wspólnie, o ile każdy z nich posiada Neverwinter Nights w wersji Enhanced Edition.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA