REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei Watch 3 i 3 Pro debiutują w Polsce. Wraz z nimi nowe słuchawki bezprzewodowe

Nowe akcesoria Huawei właśnie debiutują w Polsce, a my mieliśmy już okazję im się przyjrzeć. Huawei Watch 3 Pro i tańszy Watch 3 to pierwsze zegarki z Harmony OS, a wraz z nimi debiutują słuchawki Huawei FreeBuds 4.

17.06.2021
12:57
Huawei Watch 3 i 3 Pro debiutują w Polsce. Wraz z nimi nowe słuchawki bezprzewodowe
REKLAMA

Zacznijmy od zegarków, bo prezentują się one naprawdę świetnie, zwłaszcza w kwestii wizualnej. Huawei Watch 3 Pro to topowy model, który Dawid Kosiński zaczął już testować. Smartwatch na pierwszy rzut oka można pomylić z klasycznym zegarkiem za sprawą metalowej obudowy w tradycyjnym kształcie osadzonej na bransolecie.

REKLAMA

Warto zaznaczyć, że Huawei Watch 3 Pro jest wręcz ogromny, bowiem wymiary to aż 48 na ok. 50 mm, przy grubości 14 mm. Całość jest też przyjemnie ciężka za sprawą tytanowej koperty i bransolety wykonanych z tego samego metalu. Opcjonalnie będzie dostępna wersja ze skórzanym paskiem.

Niższy model to Huawei Watch 3, bez dopisku Pro. To urządzenie ma mniejszą (choć nadal sporą) kopertę o średnicy ok. 46 mm. W zestawie znajdzie się pasek z fluoroelastometru lub skóry, a koperta jest wykonana ze stali nierdzewnej. W obu zegarkach znajdziemy identyczne ekrany AMOLED o średnicy 1,43 cala i rozdzielczości 466 x 466 pikseli (326 PPI).

To pierwsze zegarki Huaweia z systemem Harmony OS.

 class="wp-image-1752252"
Huawei Watch 3 Pro

Oba zegarki działają pod kontrolą Harmony OS, nowego systemu Huaweia. Jest on jednak bliźniaczo podobny do dotychczasowego rozwiązania, choć w praktyce czuć znaczne przyspieszenie. Zegarki są dużo bardziej responsywne od poprzedników.

Oba modele mają takie same możliwości, czyli potrafią mierzyć aktywność sportową, dostarczać powiadomienia, sterować muzyką, a także przez całą dobę mierzyć puls oraz poziom natlenienia krwi SpO2. W obu zegarkach tył koperty zawierający czujniki jest wykonany z ceramiki.

 class="wp-image-1752273"
Huawei Watch 3

Zegarki są wyposażone w GPS i mają łączność komórkową obsługiwaną poprzez eSIM. Oba sprzęty mają po 16 GB pamięci i po 2 GB RAM. Oba są też wodoodporne do 5 atmosfer. Oba mają Wi-Fi, Bluetooth 5.2, jak i NFC. Różnicą jest natomiast akumulator, bo większy model ma ogniwo 790 mAh, a mniejszy - 450 mAh. W większym modelu ma się to przełożyć na 5 dni pracy przy typowym użyciu lub 21 dni w trybie oszczędnym.

Huawei pokazał też nowe słuchawki FreeBuds 4.

 class="wp-image-1752255"
Huawei FreeBuds 4

Huawei FreeBuds 4 to wyższy model zaprezentowanych wcześniej FreeBuds 4i. Nowe słuchawki nie mają konstrukcji dokanałowej, ale mimo to mają wbudowane ANC.

Przy włączonym ANC słuchawki FreeBuds 4 zapewniają 4 godziny odtwarzania muzyki, a etui pozwala wydłużyć ten czas do 22 godzin, oczywiście z przerwami na doładowanie. Po 15 minutach w etui słuchawki mogą odtwarzać muzykę przez kolejne 2,5 godziny. Etui obsługuje szybkie ładowanie przewodowe, a także ładowanie bezprzewodowe.

Zegarki Huawei Watch 3 Pro, Watch 3 i słuchawki FreeBuds 4 - polski ceny.

 class="wp-image-1752264"
Huawei Watch 3 Pro

Polskie ceny nowych akcesoriów wyglądają następująco:

  • Watch 3 Active: 1699 zł,
  • Watch 3 Classic: 1799 zł,
  • Watch 3 Pro Classic: 1999 zł,
  • Watch 3 Pro Elite: 2399 zł,
  • FreeBuds 4 - 699 zł.
REKLAMA

Od dziś (17 czerwca) do 8 lipca rusza przedsprzedaż, w której wszystkie produkty są dostępne w promocjach. Słuchawki FreeBuds 4 kupimy w tym czasie o 100 zł taniej, za 599 zł.

Jeśli w tym terminie kupimy zegarek, otrzymamy do niego słuchawki za 1 zł. Do modeli Huawei Watch 3 otrzymamy za złotówkę słuchawki FreeBuds 4i, a do modelu Watch 3 Pro - Huawei FreeBuds Pro. Jeżeli kupicie sprzęty na stronie huawei.pl, możecie też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest spotkanie z Robertem Lewandowskim, ambasadorem marki Huawei.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA