REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Control za darmo to uczciwa cena. Odbierz grę twórców Maxa Payne'a na Epic Games Store

Kolejną darmową grą do odebrania na platformie Epic Games Store jest Control - uznana, enigmatyczna oraz klimatyczna gra akcji od studia Remedy Entertainment. Wystarczy jeden klik, aby ją zdobyć.

10.06.2021
18:09
Control na PC za darmo w Epic Games Store
REKLAMA

Po tygodniach skromniejszej oferty darmowych gier, Epic Games Store wraca z kolejnym wielkim hitem. Tym razem za darmo możemy zgarnąć grę akcji od uznanych deweloperów ze studia Remedy Entertainment - tych samych, którzy dali światu uwielbiane serie Alan Wake oraz Max Payne.

REKLAMA

Control łączy klimat Z Archiwum X z emocjonującą grą akcji.

 class="wp-image-992262"

Zjawiska paranormalne, sekretne organizacje, pozaziemskie artefakty i niezrozumiałe zło czyhające na nieuważnego gracza - Control posiada to wszystko, dodając rewelacyjną oprawę graficzną oraz autentyczną, przekonującą główną bohaterkę. Do tego dochodzi bardzo dobrze rozwiązany rozwój postaci, ciekawe wykorzystanie specjalnych mocy oraz szereg opcjonalnych wyzwań i misji, wydłużających czas gry.

Tytuł jest także świetnym graficznym benchmarkiem, doskonale wykorzystującym takie rozwiązania jak punktowy ray tracing czy optymalizację DLSS od Nvidii. Jeśli posiadasz układ graficzny GeForce 20XX bądź 30XX, chociażby z samego tego faktu warto pobawić się z ustawieniami graficznymi tytułu, testując wszystkie możliwości oferowane przez twoją kartę graficzną.

REKLAMA

Darmowe Control zdobędziemy po kliknięciu w ten bezpieczny link.

Odnośnik przeniesie was do sklepu Epic Games Store, gdzie tytuł został przeceniony ze 129 zł do 0 zł. Aby dodać Control do swojej wirtualnej kolekcji, wystarczy posiadać konto Epic Games i kliknąć w odpowiedni przycisk. Następnie zatwierdzamy transakcję za zero złotych i zero groszy. Gotowe. To wszystko. Control będzie możliwy do zgarnięcia za darmo do 17 czerwca 2021 r. Jeśli tytuł przypadnie wam do gustu, warto zastanowić się nad kupnem DLC, które rozszerzają historię z podstawki, a nawet tworzą silne połączenie z serią Alan Wake.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA