REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Canal+ Online od teraz na telewizorach Samsunga

Do listy usług VOD obsługiwanych przez telewizory Samsunga dodana została bardzo ważna pozycja. Już dziś można na nie pobrać aplikację Canal+ Online – i korzystać z całej oferty tego dostawcy.

04.06.2021
15:38
canal+ online samsung
REKLAMA

Canal+ Online ma w swojej ofercie seriale i filmy z Polski i ze świata (w tym oryginalne produkcje, jak Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer czy Kruk), sport na żywo z transmisjami rozgrywek piłkarskich, żużlowych, tenisowych turniejów i NBA, a także dokumenty, programy lifestyle’owe i dla najmłodszych. Usługa kosztuje 45 zł miesięcznie, przy czym za pierwszy miesiąc płaci się 20 zł.

REKLAMA

Ofertę Canal+ Online można łączyć z propozycjami partnerów. Pakiet Canal+ z HBO jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł). Pakiet Canal+ z Fun&News za 65 zł (pierwszy miesiąc za 40 zł), a pakiet Canal+ z Eleven Sports za 55 zł (pierwszy miesiąc za 30 zł). Dostępne opcje można łączyć, a pełna oferta Canal+ Online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana za 85 zł (pierwszy miesiąc za 60 zł).

Canal+ Online na Samsung Smart TV. Aplikacja już dostępna na system Tizen.

Użytkownicy aplikacji Canal+ Online dla telewizorów Samsung Smart TV mogą korzystać z tych samych funkcji, co przy korzystaniu z wersji dla innych urządzeń. Mogą więc cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu.

W usłudze zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz system rekomendacji redagowany przez redakcję Canal+. W wybranych materiałach można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet cztery kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

REKLAMA

Użytkownicy Canal+ online na telewizorach Samsunga będą mogli również skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników.

Aplikację można pobrać ze sklepu Apps w telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2018-2021 z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA