RTV  /  News

Canal+ Online od teraz na telewizorach Samsunga

Picture of the author

Do listy usług VOD obsługiwanych przez telewizory Samsunga dodana została bardzo ważna pozycja. Już dziś można na nie pobrać aplikację Canal+ Online – i korzystać z całej oferty tego dostawcy.

Canal+ Online ma w swojej ofercie seriale i filmy z Polski i ze świata (w tym oryginalne produkcje, jak Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer czy Kruk), sport na żywo z transmisjami rozgrywek piłkarskich, żużlowych, tenisowych turniejów i NBA, a także dokumenty, programy lifestyle’owe i dla najmłodszych. Usługa kosztuje 45 zł miesięcznie, przy czym za pierwszy miesiąc płaci się 20 zł.

Ofertę Canal+ Online można łączyć z propozycjami partnerów. Pakiet Canal+ z HBO jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł). Pakiet Canal+ z Fun&News za 65 zł (pierwszy miesiąc za 40 zł), a pakiet Canal+ z Eleven Sports za 55 zł (pierwszy miesiąc za 30 zł). Dostępne opcje można łączyć, a pełna oferta Canal+ Online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana za 85 zł (pierwszy miesiąc za 60 zł).

Canal+ Online na Samsung Smart TV. Aplikacja już dostępna na system Tizen.

Użytkownicy aplikacji Canal+ Online dla telewizorów Samsung Smart TV mogą korzystać z tych samych funkcji, co przy korzystaniu z wersji dla innych urządzeń. Mogą więc cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu.

W usłudze zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz system rekomendacji redagowany przez redakcję Canal+. W wybranych materiałach można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet cztery kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Użytkownicy Canal+ online na telewizorach Samsunga będą mogli również skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników.

Aplikację można pobrać ze sklepu Apps w telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2018-2021 z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym.