Łap Bezcenne Chwile w aplikacji mobilnej Alior Banku

Lokowanie produktu

Nagrody za zakupy albo specjalne promocje? Alior Bank idzie pod rękę z Mastercard i jeszcze szerzej swoim klientom otwiera drzwi do bankowości zdalnej. Teraz dostęp do platformy Bezcenne Chwile Mastercard możliwy będzie z poziomu aplikacji mobilnej banku – Alior Mobile. 

10.06.2021 11.01
alior-bank-program-bezcenne-chwile

Dla Alior Banku rozwój bankowości zdalnej to jeden z celów strategicznych. Dlatego kolejny raz dokładają nową funkcję do swojej aplikacji mobilnej. Dariusz Szwed, wiceprezes zarządu Alior Banku, odpowiedzialny za produkty i sprzedaż w zakresie klienta indywidualnego i biznesowego, przekonuje, że w ten sposób chcą zaskakiwać swoich klientów - udostępniając im wyjątkowe rozwiązania.

Alior Bank proponuje klientom Bezcenne Chwile

Bezcenne Chwile Mastercard to platforma, która licznymi bonusami zachęca do jak najczęstszych płatności bezgotówkowych. Teraz dostęp do niej, z pozycji aplikacji mobilnej, zyskali też klienci Alior Banku. Mogą się tam już rejestrować - wpisując dane swojej karty płatniczej. Potem przy okazji każdej płatności wykonanej za jej pomocą - u dowolnego sprzedawcy, czy usługodawcy na terenie całej Polski - konto uczestnika zasilane będzie punktami.

W prosty sposób, poprzez aplikacje Alior Mobile, można zbierane w ten sposób punkty wymieniać na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Najwięcej jednak zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak Carrefour, CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD czy Empik, a ostatnio także nowi partnerzy: DUKA oraz SMYK. Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta.

4000 powitalnych punktów na początek

Alior Bank chce zachęcić klientów do nowych rozwiązań w aplikacji mobilnej promocją na start.  Wszystko zacznie się lada chwila - w pierwszych tygodniach czerwca. Każdy, kto w tym czasie zarejestruje kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile przez aplikację Alior Mobile i wykona jedną transakcję bezgotówkową w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia przystąpienia do programu na kwotę min. 50 zł, otrzyma 4000 powitalnych punktów, co ułatwi rozpoczęcie zbierania punktów i przybliży do realizacji jednej z wybranych pasji.

Indywidualne cele w 8 kategoriach + #EKO

Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe, uważa że ostatni rok wiele zmienił w naszym życiu i w sektorze usług bankowych. Jego zdaniem Polacy jeszcze mocniej zwrócili się w stronę bankowości internetowej i mobilnej, aktywnie korzystając z aplikacji.

Wykonane na zlecenie Mastercard badanie wykazało, że zdecydowana większość Polaków (66 proc.) ma swoją ulubioną pasję. I właśnie te zindywidualizowane zainteresowania stały się podstawą do stworzenia katalogu nagród w programie Bezcenne Chwile. Tradycyjny katalog rzeczowy zastąpiły indywidualne cele, do realizacji których dążą uczestnicy programu. Te podzielono na 8 kategorii: film, muzyka, sport, rozrywka, podróże, kulinaria, zakupy i pomaganie. Dodatkową kategorią nagród w programie - stworzoną we współpracy Mastercard z Alior Bankiem - jest #EKO, która ukierunkowana jest na dbanie o środowisko i zdrowy styl życia.

*Materiał powstał przy współpracy z Alior Bankiem

Lokowanie produktu
Najnowsze