REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Allegro Polecam z wyższymi bonusami niż zwykle. Zostało już tylko kilka dni

Allegro zachęca do udziału w akcji promocyjnej Allegro Polecam. Jeszcze przez kilka dniu klienci mogą liczyć na wyższe bonusy niż zwykle dla wszystkich.

09.06.2021
6:34
allegro polecam promocja
REKLAMA

Na przestrzeni lat Allegro organizowało już wiele programów lojalnościowych, aby zachęcić klientów i sprzedawców do większej aktywności w serwisie. Jednym z nich jest trwająca aktualnie akcja Allegro Polecam, w ramach której można liczyć na nagrody pieniężne w zamian za polecanie ofert innym.

REKLAMA

Allegro Polecam — nagrody za produkty kupione z polecenia

Do programu mogą przystąpić wszyscy — zarówno zwykli konsumenci, którzy często wygadują okazje i podsyłają je znajomym, jak i internetowi celebryci, którzy mogą zachęcać do zakupów swoich fanów. W każdym przypadku Allegro premiuje zakupy wykonane z polecenia z użyciem indywidualnego linku polecającego.

Serwis śledzi sytuacje, gdy ktoś wszedł na platformę z użyciem linku i zapamiętuje, którego użytkownika należy nagrodzić za ewentualny zakup. Co istotne, nawet jeśli osoba korzystająca z polecenia kupi inny produkt niż tego, do którego odnośnik kliknęła, twórca linka i tak otrzyma nagrodę.

Promocja w ramach Allegro Polecam i wyższe nagrody niż zwykle.

Allegro podaje, że jeszcze do 13 czerwca stawki w ramach programu Allegro Polecam będą wyższe aż o 30 proc. Użytkownicy kont dla dorosłych, którzy do końca tygodnia namówią innych internautów na zakupy, mogą otrzymać więcej środków niż zwykle. Warto jedynie pamiętać, że nie wszystkie kategorie produktów są objęte programem. Wyłączone zostały takie działy Allegro jak:

REKLAMA
  • Firma i usługi;
  • Kolekcje i sztuka;
  • Motoryzacja – w zakresie pojazdów, maszyn i urządzeń;
  • Nieruchomości;
  • Sport i turystyka – Suplementy i odżywki;
  • Zdrowie – Erotyka oraz Leki bez recepty.

Jeśli chodzi o wypłatę nagród, wymagane jest uzupełnienie danych użytkownika w panelu Mojego Allegro. Przelewy będą potem realizowane cyklicznie 15 dnia każdego kolejnego miesiąca (a zarobione na promocji pieniądze użytkownik otrzyma już po dwóch dniach od jej zakończenia). Warunkiem wypłaty jest jedynie to, by na koncie Allegro Polecam uzbierało się minimum 20 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA