1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Przez rok nie odkleisz się od telewizora. Netflix na 12 miesięcy w prezencie z PLAY NOW TV

Lokowanie produktu

Play ruszył z nową promocją dla osób spragnionych świetnych filmów i seriali. Wystarczy podpisać umowę z operatorem na telewizję PLAY NOW TV, aby uzyskać dostęp do serwisu Netflix nawet na okrągły rok.

21.05.2021
12:27
play now tv netflix za darmo na rok

Operatorzy telefonii komórkowej doskonale zdają sobie sprawę, że ich klienci wymagają dzisiaj czegoś więcej niż tylko możliwości wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości i łączenia się z internetem. Bardzo istotną częścią oferty stały się usługi multimedialne. W przypadku Play konsumenci mogą liczyć na telewizję PLAY NOW TV, którą można oglądać przez internet.

pakiety oferta promocja play now tv netflix za darmo na rok internet 2 class="wp-image-1691658"
Netflix w PLAY NOW TV

Konsumenci, którzy zdecydują się wykupić u operatora dostęp do telewizji, mogą oglądać ją zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych i na telewizorach. Fioletowy operator przygotował dekoder wykorzystujący platformę Android TV, który pozwala z poziomu wspólnego menu odtwarzać treści dostarczone przez operatora oraz z aplikacji typu wideo na żądanie m.in. Eurosport, Amazon Prime Video, Player, Ipla. 

Netflix za darmo w sieci Play nawet na cały rok.

Jednym z takich serwisów, które są dostępne na platformie Android TV w dekoderze PLAY NOW TV BOX, jest Netflix, który zapewnia dostęp do tysięcy godzin materiałów wideo bezpośrednio na telewizorze. Klienci sieci Play mogą cieszyć się dostępem do tych treści nawet przez rok w prezencie.

To, jak długi będzie okres promocyjny na Netflixa w prezencie, dzięki któremu można oglądać bez dodatkowych opłat takie filmy i seriale jak np. Stranger Things, Dziedzictwo Jowisza, Prime Time z Bartoszem Bielenią, rewelacyjny Gambit królowej czy nowy polski serial Sexify, zależy od tego, na jaki zestaw zdecydują się klienci fioletowego telekomu. Dostępne są zaś obecnie dwa warianty, czyli rozszerzony oraz podstawowy z dowolnym internetem od Play.

oferta pakiety play now tv netflix za darmo na rok internet 3 class="wp-image-1691655"
Na czym polega oferta na Netfliksa za darmo na pół roku?

PLAY NOW TV — dwa typy pakietów

W przypadku wariantu Rozszerzonego klienci otrzymują od telekomu dekoder PLAY NOW TV BOX oraz dostęp do ponad 90 kanałów telewizyjnych. Cena tej oferty to jedynie 35 zł/mies. Lista pakietów dostępnych w wariancie rozszerzonym prezentuje się następująco:

  • Podstawowy – z kanałami m.in. National Geographic, Disney Channel, FOX, Eleven Sports 3, Comedy Central, History, a także TVN, Polsat czy TVP1;
  • Extra – z dodatkowymi kanałami filmowymi i dokumentalnymi, m.in. AXN, BBC Brit, Kino Polska;
  • Sport – zawierającego kanały rodziny Eleven Sports, w tym Eleven Sports 1 4K;
  • Kids – oferującego szereg bajek i programów dla dzieci tj. Psi Patrol, Świnka Peppa, Ben 10;
  • News – czyli polskie i zagraniczne kanały informacyjne z TVN24 na czele.

Osoby, które zdecydują się na pakiet Rozszerzony, mogą liczyć na dostęp do serwisu Netflix przez rok w prezencie. Dla klientów, którzy szukają atrakcyjnej oferty internetu stacjonarnego lub bezprzewodowego w pakiecie z telewizją, ciekawą ofertą może okazać się zestaw dowolnego internetu z wariantem Podstawowym PLAY NOW TV i dostępem do ponad 40 kanałów telewizyjnych. Kosztuje on już od 45zł/mies. i w ramach tej opłaty dostajemy Netflix na pół roku w prezencie.

play now tv netflix promocja pakiety class="wp-image-1717206"
Promocję Netflix można wygodnie aktywować po zakupie na swoim TV BOX w sekcji Netflix. 

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji na darmowy pakiet Netflix w Play?

Co istotne, Play oferuje swoim klientom pakiet Netflix Standard, za który normalnie płaci się 43 zł miesięcznie z wideo w rozdzielczości Full HD, a nie jedynie pakiet podstawowy o rozdzielczości 480p. Oznacza to, że w przypadku rocznego prezentu klienci otrzymują równowartość ponad pół tysiąca złotych, a w przypadku bonusu na pół roku można liczyć na 258 zł oszczędności.

Oprócz tego klienci mogą na życzenie zmienić standardowy abonament Netflix na inny, czyli Podstawowy albo Premium. Ten tańszy kierowany jest do osób, które zadowoli rozdzielczość 480p, bo np. i tak oglądają wideo wyłącznie na smartfonie (co wydłuży okres trwania promocji) lub na ten droższy, który zapewnia obsługę rozdzielczości 4K na nowoczesnych telewizorach (co skróci czas trwania promocji).

play now tv netflix za darmo na rok internet 1 class="wp-image-1691652"
Gambit królowej oraz Cień i Kość — obejrzysz je na Netfliksie w ramach PLAY NOW TV

Po zakończeniu okresu promocyjnego opłata za Netflix będzie doliczana do rachunku usługi dzięki wygodnej funkcji Netflix – Płacę z Play w przypadku nowych klientów — oczywiście tylko wtedy, jeśli klient się na to zdecyduje, bo abonament można anulować w dowolnym momencie. W przypadku osób, które wcześniej korzystały z Netflixa, przywrócona zostanie z kolei poprzednia metoda płatności.

Promocja, w ramach której można otrzymać za darmo pakiet Netflix na rok, trwa w Play do 27 maja 2021 r. Prezent od operatora należy aktywować najpóźniej z końcem lipca bezpośrednio z poziomu dekodera TV BOX. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej operatora.

*Materiał powstał we współpracy z siecią Play.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Advertisement https://m.exactag.com/ai.aspx?tc=eaa713b978f0da5a1457d02021db7fb2