REKLAMA

Ale sukces. W polskie Outriders gra już 3,5 mln osób

Taki sukces nie może nie cieszyć. Minął niecały miesiąc od premiery Outriders od polskiego studia People Can Fly. Tymczasem już teraz gra cieszy się bardzo wysoką popularnością. Patrząc na trendy, ta będzie nadal rosła.

20.05.2021 07.34
outriders recenzja 1
REKLAMA

Square Enix – wydawca Outriders – wysłał do mediów komunikat, w którym chwali się sukcesem Outriders. Gra od polskiego studia People Can Fly nie tylko zgromadziła dużą liczbę graczy w raptem 20 dni od swojej premiery, tak również ci gracze nie nudzą się szybko grą i chętnie do niej wracają. Wydawca twierdzi, że statystyczny gracz spędził już z grą ponad 30 godzin i wykazuje się, tu bezpośredni cytat, ekstremalnie wysokim zaangażowaniem w grę w trybie kooperacji.

REKLAMA

Square Enix jest na tyle zadowolone z polskiego dzieła, że zamierza w nie mocno inwestować. Wydawnictwo pokusiło się nawet o dość odważne stwierdzenie.

Outriders to następna duża marka Square Enix”.

To oznacza, że gra doczeka się prawdopodobnie wielu dodatków i rozszerzeń – co nie będzie łatwe do pogodzenia z daną przez People Can Fly obietnicą, że gra nie przybierze modelu usługowego. Prawdopodobnie Square Enix i polskie studio znajdą jakiś kompromis. Należy też się spodziewać kolejnych gier pod tą marką.

REKLAMA

Outriders dostępne jest na PlayStation (PS4, PS5), Xboxa (Xbox One, Xbox Series X|S) i na Steama (w tym na GeForce Now). Dostępne jest bezpłatne demo, które pozwala zapoznać się z grą przed jej nabyciem. Naszą wyczerpującą recenzję gry Outriders można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA