Sprzęt  /  News

Miała być niespodzianka. Wyciekły szczegóły OnePlusa Nord CE

Picture of the author

Miała być niespodzianka, ale nie będzie. Do Internetu wyciekła duża część specyfikacji nowego telefonu OnePlusa. W Nord CE znajdziemy, między innymi, 64-megapikselowy aparat i układ Snapdragon 750G.

Redakcja Android Central dotarła do informacji o specyfikacji nowego telefonu OnePlusa. Urządzenie ma się pojawić w sprzedaży już 10 czerwca na rynku europejskim i indyjskim (prawdopodobnie od razu również w Polsce, choć tego nie wiemy jeszcze na pewno). Jeżeli telefon ten będzie atrakcyjnie wyceniony, to ma szansę podbić serca wielu użytkowników.

OnePlus Nord CE ma być bowiem wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED odświeżany z częstotliwością 90 Hz. Za wydajność odpowiadać ma układ Snapdragon 750G, który powinien wystarczyć z zapasem większości użytkownikom. Za jakość zdjęć odpowiadać będzie potrójny aparat – z 64-megapikselowym głównym modułem. Dodatkowo, Nord CE zawierać będzie 16-megapikselowy aparat do selfików.

OnePlus Nord CE – specyfikacja. Jeśli będzie też niska cena, to robi się bardzo ciekawie.

Nowy telefon ma mieć też odświeżone wzornictwo. Jak wynika ze źródeł Android Central, wyspa na aparaty ma bardzo przypominać tą z telefonów OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Telefon jednak ponoć ma nie być pozycjonowany jako następca OnePlus Nord, a jego odświeżona wersja. OnePlus ponoć pracuje równolegle nad telefonem Nord 2.

Według dotychczasowych i niepotwierdzonych plotek, Nord CE ma mieć plastikową tylną część obudowy, która ma być wzmocniona metalową ramką. Z tyłu ma znaleźć się też czytnik linii papilarnych, a sam telefon ma być wyposażony w złącze 3,5 mm jack. Pozostałe elementy specyfikacji i – co najważniejsze – ceny telefonu nie są znane. Te mamy poznać 10 czerwca, na jego oficjalnej prezentacji.