REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Miała być niespodzianka. Wyciekły szczegóły OnePlusa Nord CE

Miała być niespodzianka, ale nie będzie. Do Internetu wyciekła duża część specyfikacji nowego telefonu OnePlusa. W Nord CE znajdziemy, między innymi, 64-megapikselowy aparat i układ Snapdragon 750G.

31.05.2021
13:02
OnePlus Nord CE – specyfikacja. Cena ma być niska
REKLAMA

Redakcja Android Central dotarła do informacji o specyfikacji nowego telefonu OnePlusa. Urządzenie ma się pojawić w sprzedaży już 10 czerwca na rynku europejskim i indyjskim (prawdopodobnie od razu również w Polsce, choć tego nie wiemy jeszcze na pewno). Jeżeli telefon ten będzie atrakcyjnie wyceniony, to ma szansę podbić serca wielu użytkowników.

REKLAMA

OnePlus Nord CE ma być bowiem wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED odświeżany z częstotliwością 90 Hz. Za wydajność odpowiadać ma układ Snapdragon 750G, który powinien wystarczyć z zapasem większości użytkownikom. Za jakość zdjęć odpowiadać będzie potrójny aparat – z 64-megapikselowym głównym modułem. Dodatkowo, Nord CE zawierać będzie 16-megapikselowy aparat do selfików.

OnePlus Nord CE – specyfikacja. Jeśli będzie też niska cena, to robi się bardzo ciekawie.

REKLAMA

Nowy telefon ma mieć też odświeżone wzornictwo. Jak wynika ze źródeł Android Central, wyspa na aparaty ma bardzo przypominać tą z telefonów OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Telefon jednak ponoć ma nie być pozycjonowany jako następca OnePlus Nord, a jego odświeżona wersja. OnePlus ponoć pracuje równolegle nad telefonem Nord 2.

Według dotychczasowych i niepotwierdzonych plotek, Nord CE ma mieć plastikową tylną część obudowy, która ma być wzmocniona metalową ramką. Z tyłu ma znaleźć się też czytnik linii papilarnych, a sam telefon ma być wyposażony w złącze 3,5 mm jack. Pozostałe elementy specyfikacji i – co najważniejsze – ceny telefonu nie są znane. Te mamy poznać 10 czerwca, na jego oficjalnej prezentacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA