1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Gwarancja nazwa.pl – 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Lokowanie produktu

Hosting w nazwa.pl jest szybszy niż u konkurencji, dlatego spółka wprowadziła gwarancję zwrotu pieniędzy w przeciągu 30 dni od zakupu nowej usługi, jeżeli strona WWW po przeniesieniu na jej serwery nie będzie działała szybciej niż u poprzedniego dostawcy hostingu.

10.05.2021
14:19
Gwarancja nazwa.pl – 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Klienci, którzy wybierają nazwa.pl jako swojego dostawcę usług hostingowych, doceniają przede wszystkim fakt, że na serwerach nazwa.pl ich strony WWW oraz poczta e-mail działają po prostu szybciej niż u konkurencji. Jest to zasługa nowoczesnej technologii CloudHosting, czyli hostingu w chmurze, nowoczesnych serwerów z procesorami działającymi z szybkością 5 GHz, serwerów bazodanowych wykorzystujących najszybsze na rynku dyski Optane, magazynów danych Redis i Memcached oraz sieci dystrybucji treści CDN nazwa.pl z serwerami utrzymującymi kopie elementów stron WWW w wielu miejscach w Polsce i na świecie.

 class="wp-image-1702407"

Dlaczego strony WWW na nazwa.pl działają szybciej?

Dzięki zastosowaniu szybkich procesorów 5 GHz strony takich systemów, jak WordPress czy PrestaShop, generują się z maksymalną szybkością, a dodatkowo akcelerowane są za pomocą magazynów Redis i Memcached. Ponieważ sercem każdej nowoczesnej aplikacji są dane utrzymywane w bazie danych, to zastosowanie dysków Optane w serwerach MariaDB przyspiesza wiele operacji nawet dziesięciokrotnie. Natomiast gdy strona WWW jest już gotowa do wysłania, to wysoką szybkość jej dostarczenia zapewnia CDN nazwa.pl, który utrzymuje statyczne elementy witryn typu obrazki, arkusze stylów CSS i pliki Java Script w lokalizacjach bliskich odwiedzającym strony WWW. CDN nazwa.pl zapewnia, że czas wyczytywania serwisów nie jest zależny od lokalizacji użytkowników, którzy na te strony wchodzą. Rozmieszczenie dodatkowych węzłów CDN nazwa.pl w Stanach Zjednoczonych pozytywnie wpływa również na pozycjonowanie stron w Google. 

Zapewnienie najlepszych technologii na etapie przygotowania strony WWW, a następnie jej dystrybucji poprzez sieć CDN nazwa.pl, zapewnia znaczące przyspieszenie jej działania, co potwierdzają testy wykonane za pomocą popularnego testu GTmetrix:

 class="wp-image-1702266"

Jak sprawdzić szybkość działania strony?

Istnieje wiele darmowych serwisów WWW, które w profesjonalnych sposób mierzą szybkość działania stron WWW. Jednym z nich jest GTmetrix https://gtmetrix.com. Po przejściu do tego serwisu należy wpisać adres badanej witryny i kliknąć "Test your site". Żeby być pewnym miarodajności otrzymanych wyników, test należy wykonać przy domyślnych ustawieniach GTmetrix. 

Darmowe przeniesienie strony WWW do nazwa.pl w 24 h

Aby ułatwić przeprowadzenie testów, nazwa.pl oferuję bezpłatną usługę przeniesienia stron WWW i poczty e-mail na jej serwery przez swoich pracowników technicznych. Mogą oni dokonać takiej migracji naprawdę w bardzo krótkim czasie 24 h od przekazania danych dostępowych do dotychczasowego serwera. Wraz z przeniesieniem serwisów webowych administratorzy nazwa.pl zapewniają również wsparcie w zakresie aktywacji magazynów Redis i Memcached, które niewątpliwie przyspieszą ich działanie.

Informacja prasowa Nazwa.pl

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze