REKLAMA

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kup czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1

Pożar to jeden z najstraszniejszych możliwych domowych wypadków. Na szczęście istnieją urządzenia, które pozwalają w porę go wykryć i przeciwdziałać potencjalnej tragedii. Takie urządzenia, jak BlitzWolf BW-OS1.

17.05.2021 12.23
Bezpieczeństwo zapewni czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1
REKLAMA

Czujnik dymu trudno nazwać zakupem nierozsądnym – szczególnie w mieszkaniu o dużej powierzchni czy w domu wolnostojącym. Takie urządzenie z dużym wyprzedzeniem wykrywa dym – a więc i pożar – dając domownikom dużo czasu na reakcję. Czujnik dymu może w porę ostrzec domowników, by ci ugasili źródło dymu, a w najgorszym razie opuścili lokal celem zapewnienia sobie bezpieczeństwa.

 class="wp-image-1710981"
Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kup czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1

BlitzWolf BW-OS1 jest wyposażony w czujniki okrywające całą powłokę, dzięki czemu ma możliwość szybszego wykrycia zagrożenia. Gdy to się już stanie urządzenie od razu wydaje z siebie intensywny alarm, dodatkowo rozświetlając czerwony wskaźnik.

BlitzWolf BW-OS1 wykorzystuje do wykrywania dymu czujnik fotoelektryczny, co zapewnia mu błyskawiczny czas reakcji na zagrożenie. Gdy to zostanie wykryte, czujnik nie będzie delikatny dla uszu użytkowników – i bardzo dobrze. BlitzWolf wydobędzie z siebie mocny i niepohamowany dźwięk alarmu, który szybko zbudzi z nawet najgłębszego snu. Alarm można wyciszyć na sześć minut – w razie rzadkich sytuacji, gdy czujnik wygeneruje fałszywe ostrzeżenie.

REKLAMA
 class="wp-image-1710984"
Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1 kupisz w naszym sklepie

BW-OS1 cechuje też zwiększona odporność na ogień. Może się pochwalić certyfikatem zgodności z normą EN 14604. Nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i nie popada w reakcje radioaktywne. Wytrzymuje bardzo wysokie temperatury, aby w razie bardzo poważnej sytuacji mógł nieprzerwanie informować o niebezpiecznej sytuacji.

Urządzenie zasilane jest przez parę paluszków AA – wymienia się je raz na około trzy lata. Czujnik samoczynnie wykrywa wszelkie błędy oraz posiada wskaźnik poziomu baterii, który również informuje, że ta jest rozładowana i że czas na wymianę.

OKAZJA: Czujnik dymu BlitzWolf BW-OS1 kupisz za 59 zł w Sklepie Spider’s Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA